Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bursaspor'un yıldızı süper paraya transfer oldu!

Bursaspor'un yıldızı süper paraya transfer oldu!

2016 Avrupa Şampiyonası'nda gösterdiği performansla transferin gözdeleri arasına giren Bursaspor'un Macar yıldızı Balas Dszudzsak, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Wahda takımıyla anlaştı. Al Wahda, 29 yaşındaki futbolcuya yılda 2.2 milyon Euro, yeşil beyazlı kulübe ise 3 milyon Euro ödeyecek.

06.08.2016 13:41

Bursaspor'da yüksek maliyeti sebebiyle gönderilmek istenen Macar yıldız Dzsudzsak, Arap ekibi Al Wahda ile imza aşamasına geldi.

Yeşil beyazlı kulüpte bir süredir takımdan ayrılması gündemde olan Macar oyuncu Balazs Dzsudzsak, Özlüce Tesisleri'de yapılan antremanlara katılmıyordu. Yıldız ismin transferi için menajeri aracılığıyla görüşmeleri sürdüren Bursasporlu idareciler, Birleşik Arap Emirlikleri Ligi takımlarından Al Wahda ile büyük oranda anlaşma sağladı.

İMZALAR PAZARTESİYeşil-beyazlı idareciler, Arap ekibinin 3 milyon Euro'luk (9.9 milyon TL) teklifini kabul ederken, imzaların pazartesi günü atılacağı bildirildi.

İHA'ya konuşan Bursaspor Başkanı Ali Ay, "İmzalar atılmadan transferi sonuçlanmış olarak göremeyiz. Bir süredir Al Wahda takımı ile görüşmelerimiz sürüyordu. 3 milyon Euro'luk tekliflerini kabul ettik. Artık iş imza aşamasına geldi" dedi.

Dzsudzsak'ın, yeni takımında yıllık 2.2 milyon Euro (6.6 milyon TL) alacağı bildirildi.

Manchester City'den bir transfer daha!

Yorumlar | 0
üye profil