Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

F.Bahçe, G.Saray ve Trabzonspor'dan resmi teklif

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, A Spor'a açıkladı: Fenerbahçe, Ozan Tufan'ı bizden resmen istedi. Trabzonspor'un da bir teklifi var...

09.01.2015 12:34

Erkan Zengin'in transferinde yarışa giren Fenerbahçe ile Trabzonspor, Ozan Tufan için de çekişiyor. Peki, kulüplerden Bursaspor'a resmi bir teklif var mı?Yeşil-beyazlı kulübün başkanı Recep Bölükbaşı, A Spor'da bunun yanıtını verdi. Bölükbaşı, "Ozan için teklif yapan kulüpler Fenerbahçe ve Trabzonspor. Başkanlar düzeyinde görüşmelerimiz oldu. Bunlar ciddi teklifler. İstediğim parayı veren kulüp Ozan'ı alır" dedi.

"Ceketimi bile satarım"2 Şubat tarihine kadar zamanları olduğunu hatırlatan Bölükbaşı, "Eski başkanımız İbrahim Yazıcı'nın da dediği gibi; değerini bulursa ceketimi bile satarım. Belirlediğimiz bir rakam var. Ozan Tufan'ın gidişine de değerini bulması halinde onay vereceğiz" Galatasaray Serdar Aziz'i istediÖte yandan Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Bölükbaşı, "Galatasaray, Serdar Aziz için teklifte bulundu. Altyapımızdan yetişen ve milli takımda oynayan oyuncumuz. Geçen yıl da Serdar'a teklif gelmişti. Serdar'ı ve Şener'i kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Biz de zirveye oynuyoruz ve yeni yıldızlar kazandırmak istiyoruz" ifadelerini kullandı. 
Yorumlar | 0
üye profil