Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burak Yılmaz'ın transferinde son dakika gelişmesi!

Burak Yılmaz'ın transferinde son dakika gelişmesi!

Galatasaray'da ligin yeni ekibi Osmanlıspor'a Türk Telekom Arena'da yenilmenin şoku sürüyor. Ligin ilk 2 haftasında henüz 3 puanla tanışamayan Sarı Kırmızılı ekipte teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile Burak Yılmaz arasındaki soğukluk boyut atladı.

25.08.2015 17:03

Hamza Hamzaoğlu maç sonu yaptığı açıklamada golcü oyuncuyu omuzundaki sakatlığından ötürü çıkardığını belirtmesine karşın, Burak Yılmaz'ın yakın dostlarıyla yaptığı sohbette omuzundaki ağrının maçta kendisini zorlamadığını söylediği öğrenildi.

Maçtan sonra Hamza Hamzaoğlu'nun 2 yardımcısı Fuat Buruk ve Yıldırım Uran'ı, Burak Yılmaz'ın yanına gönderdiği ancak yıldız golcünün yardımcı antrenörlerle görüşmek istemedi. Hamza Hamzaoğlu ile Burak Yılmaz arasında bir sorun olup olmadığı tartışılırken, Galatasaray'ın 3 resmi maçının ikisinde Burak Yılmaz oyundan alınan ilk oyuncu olurken, geçtiğimiz hafta ise Sivas'ta yedek kulübesinde oturup, ikinci yarıda oyuna alınmıştı. 

"Takım otobüsüne binmek istemedi"

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol'da dile getirilen iddiaya göre; oyundan alınan ve maç sonunu bekleyen Burak Yılmaz, takımının yenilgisi sonrası morali bozuk bir şekilde soyunma odasına gitti. Takım otobüsüne binmek istemeyen, aracıyla Türk Telekom Arena'dan ayrılmak isteyen ve morali oldukça bozuk olan Burak Yılmaz'ın gözlerinin dolduğu ifade edildi. Burak Yılmaz'ı stadyumun otoparkında Selçuk İnan ve Fuat Burak'ın zorlukla sakinleştirdiği ve ikna ettiği kaydedildi.

West Ham teklifi 9 milyon euroya çıkarıyor

Bu arada Burak Yılmaz için Galatasaray'a resmi transfer teklifinde bulunan ve 5 milyon euroluk bonservis ücreti teklifini 7 milyon euroya çıkaran West Ham Kulübü'nün teklifini 9 milyon euroya çıkacağı da öğrenildi. 

Tüm futbol otoriteleri Galatasaray'ın mevcut kadrosu içinde en önemli gol silahının Burak Yılmaz olduğu yönünde görüş bildirmesine karşın Hamzaoğlu'nun ilk kement attığı oyuncunun yıldız golcü olması  ve Burak Yılmaz'ın sinirli tavırları Galatasaray'da hoca ve yıldız oyuncu arasında bir gerginlik olduğu gerçeğini saklayamıyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil