Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burak Yılmaz'dan şok karar! Kulübe bildirdi...

Burak Yılmaz'dan şok karar! Kulübe bildirdi...

West Ham'ın transfer teklifinde bulunduğu Burak Yılmaz'a, Başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek ile görüşüp, Premier Lig şansını değerlendirmek istediğini söyledi.

19.08.2015 16:39

Burak Yılmaz, Galatasaray'dan ayrılmak istediğini Sarı Kırmızılı kulübe iletti. Golcü oyuncu bugün Florya'da menajerleri ile birlikte Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek ile 2 saat süren bir görüşme yaptı. Yapılan görüşmede Burak Yılmaz, kulübüyle ilgili hiçbir sorunu olmadığını, Galatasaray'da olmaktan son derece gurur duyduğunu ancak Premier Lig'de oynama şansını tepmek istemediğini iletti. Burak Yılmaz 30 yaşına yaklaştığını ve İngiltere'de oynamak için West Ham'ın teklifinin son şansı olabileceğini de Mehmet Özbek'e söyledi.

Mehmet Özbek ise golcü oyuncunun bu isteğine karşılık "Sen bizim için çok önemli bir oyuncusun. Bu kulübün efsaneleri arasına gireceksin, artık bizim evladımızsın ve seni bırakmayı asla düşünemeyiz. Bundan sonra da en ufak sorunun olduğunda da çözmek için ben yanında olacağım. Galatasaray'da kal ve Şampiyonlar Ligi'nde gollerine devam et" diye konuştu.

Karşılıklı süren uzun diyalog sonucu Mehmet Özbek, Kral'ı sarı kırmızılı kulüpte kalmaya ikna etti. AncakWestham'ın Burak Yılmaz'a ilgisi sürdüğü ve sarı kırmızılı kulübe yaptığı 5 milyon Euro”luk bonservis teklifini artıracağı öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil