Burak'la 3 dakika! Gözyaşları...

Burak'la 3 dakika! Gözyaşları...

Uzun sürmesi beklenen sakatlığından 1 haftada kurtulan ve Rizespor karşısında sahaya çıkan Burak Yılmaz büyük şanssızlık yaşadı.

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz, Antalya kampında yaşadığı sakatlığı mucizevi bir şekilde 1 haftada atlatıp, Çaykur Rizespor maçının 18 kişilik kadrosunda kendisine yer bulmuştu. 78. dakikada oyuna giren golcü oyuncu, yalnızca 3 dakika sahada kalabildi ve sakatlığı nüksettiği gerekçesiyle oyundan çıkmak zorunda kaldı.Yaşadığı bu üzüntü verici durum sonrasında büyük üzüntü yaşayan Burak, oyundan çıkarken gözyaşlarına hakim olamadı. Tecrübeli futbolcuyu takım arkadaşları, sağlık heyeti ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu teselli etmeye çalıştı. Burak direkt soyunma odasına gitti.

Hamzaoğlu 'Mecbur kalmadıkça' demişti!

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç öncesinde yaptığı açıklamada mecbur kalmadıkça Burak'ı kullanmayacağını söylemiş, "Sağlık ekibimize çok teşekkür ediyorum. Çok kısa sürede hem Koray Günter'i, hem de Burak Yılmaz'ı hazır hale getirdiler. Çok mecbur kalmadığımız sürece Burak'ı riske etmeyeceğiz. Kullanmamız gerekirse kendisine de sorduk zaten kendisi de istiyor" ifadelerini kullanmıştı.
Görüntülenme : 2779 Güncelleme Tarihi: 26/01/2015 10:46:21
Yayınlanma Tarihi: 25/01/2015 20:58:00

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin