Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burak Yılmaz için flaş iddia!

Burak Yılmaz için flaş iddia!

Galatasaray'ın 2-1 yenildiği Osmanlıspor maçında 58. dakikada Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından oyundan alınan Burak Yılmaz ile ilgili sürpriz bir iddia geldi.

25.08.2015 11:47

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol'da dile getirilen iddiaya göre; oyundan alınan ve maç sonunu bekleyen Burak Yılmaz, takımının yenilgisi sonrası morali bozuk bir şekilde soyunma odasına gitti. Takım otobüsüne binmek istemeyen, aracıyla Türk Telekom Arena'dan ayrılmak isteyen ve morali oldukça bozuk olan Burak Yılmaz'ın gözlerinin dolduğu ifade edildi. Burak Yılmaz'ı stadyumun otoparkında Selçuk İnan ve Fuat Burak'ın zorlukla sakinleştirdiği ve ikna ettiği kaydedildi.

Galatasaray Spor Kulübü kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, West Ham United'ın Burak Yılmaz için 5 milyon avroluk teklif yaptığını ancak bu teklifin kabul edilmediğini duyurmuştu.

"Burak mutlu değil"

Bugün gazetesinde spor yazarlığına devam eden Galatasaraylı yönetici Cüneyt Tanman, Burak Yılmaz - Hamza Hamzaoğlu ilişkisine yönelik değerlendirmeler yaptı. 

Tanman, "Burak çok mutlu değil, Hamza hoca da Burak’tan memnun değil. Çok etkisiz olan Umut’un yerine Burak’ın çıkması çok ilginçti." ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil