Burak Yılmaz depremi! Kötü haber geldi...

Burak Yılmaz depremi! Kötü haber geldi...
Yayınlanma Tarihi: 16.07.2018 18:09 | Değiştirme Tarihi: 16.07.2018 18:09

Trabzonspor'da dün tedavi amacıyla kamptan ayrılan Burak Yılmaz için resmi açıklama geldi.

Trabzonspor'da dün tedavi amacıyla kamptan ayrılan Burak Yılmaz'ın ameliyat olduğu ve 4-5 hafta içinde takıma katılacağı resmi siteden duyuruldu.

Trabzonspor'un ilk açıklaması;

"Oyuncumuz Burak Yılmaz’ın takımımızın Slovenya kampında sol kasık fıtığında (inguinal herni) artan ağrıları sonrası İstanbul’da kontrolleri yapılmış ve ameliyatına karar verilmiştir." denildi.

Gün içerisinde bir açıklama daha yapan Bordo Mavili ekip, Burak Yılmaz'ın ameliyat olduğını ve 4-5 hafta içinde takıma katılacağını açıkladı.

Trabzonspor: '4-5 hafta içinde takıma katılacak'

Sol kasık fıtığında (inguinal herni) artan ağrıları sonrası Slovenya’daki kampımızdan ayrılarak tedavisi için İstanbul’a giden futbolcumuz Burak Yılmaz ameliyat oldu.

Fulya Acıbadem Hastanesi’nde Prof. Dr. Melih Paksoy’un gerçekleştirdiği başarılı ameliyat sonrasında oyuncumuz müşahede altına alındı. Burak Yılmaz’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapan Paksoy, ‘’4-5 hafta içerisinde takım arkadaşlarıyla birlikte çalışmalara başlayacaktır’’ dedi.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu da Burak Yılmaz’ı ameliyatı öncesinde yalnız bırakmadı. Fulya Acıbadem Hastanesi’nde Burak Yılmaz ile görüşen Başkanımız Ağaoğlu, ‘’Futbolcumuzun sağlığı her şeyin önünde geliyor. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Burak daha da güçlenerek aramıza dönecektir” diye konuştu.