Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burak Yılmaz'dan darbe girişimine tepki!

Burak Yılmaz'dan darbe girişimine tepki!

Arda’dan sonra Çin’de forma giyen milli golcümüz de sosyal medyadan mesaj yayımladı: “Sevgili Cumhurbaşkanım, sizi seviyoruz sonuna kadar yanınızdayız.”

21.07.2016 08:37

FETÖ kalkışmasının ardından Türkiye tek yürek olurken, spor dünyasından da demokrasiye, devlete ve hükümete tam destek var. Halk, 15 Temmuz gecesinden bu yana meydanlarda 'demokrasi nöbeti' tutarken, spor dünyası da sosyal medyadan paylaştıkları mesajlarla demokrasiye sahip çıkıyor. Arda Turan'dan sonra Çin'in Beijing takımında forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek verdi. Erdoğan ile tokalaşırken bir fotoğrafını kullanan Burak, "Zor günleri el ele atlatan güzel ülkemin demokrasi mücadelesinde, Değerli Büyüğüm, Sevgili Cumhurbaşkanım, sizi seviyoruz sonuna kadar yanınızdayız" ifadelerine yer verdi. 

Arda "Başkomutanım sizsiniz" demişti
Daha önce de Arda Turan, "…. Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek insanları toparlayacaksınız. Allah iki cihanda sizi mutlu etsin. Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsiniz!!!! Her şartta…" mesajıyla desteğini göstermişti.

Yorumlar | 0
üye profil