Burak Yılmaz: 'Bu sene G.Saray şampiyon olur...'

Burak Yılmaz: "Bu sene G.Saray şampiyon olur..."

Futbol kariyerini Çin Lig takımlarından Beijing Guoan'da sürdüren Galatasaray'ın eski golcüsü Burak Yılmaz, Antalyaspor maçını Türk Telekom Arena'da tribünden takip etti.

G.Saray'ın eski yıldızı Burak Yılmaz, bu sene G.Saray'ın şampiyon olacağını iddia etti. İşte milli futbolcunun açıklamarı:

"Galatasaray, burada daha nice maçlar oynayacak. Taraftarımız her zaman bizim itici gücümüz. Bizlerin performansına etki edecek tek etken. Bunu hep söyledik. Olmaz denen maçları bile taraftarımız sayesinde çevirdik. Zaferler, cefakar taraftarımız sayesinde oldu. Umarım bu sena sefasını sürecekler..."

"İlk 5 hafta önemli puanlar aldık. Takım daha tam form tutmadı. Tuttuğu anda kimse önümüzde duramaz. Gönlümden geçen Galatasaray'ın şampiyon olması, sonuna kadar iddialı bir şekilde götürüp şampiyon olacağız..."

"Çin'de hayat çok farklı. Alışmak zor oldu ama süreci atlattım. Futbolun dili her yerde aynı. Futbolda sorun yok ama yaşam tarzında zorlanmıştım. Sonuçlar ve goller de gelince bir problemim kalmadı. Gözden uzağım ama umarım gönülden ırak olmam. Galatasaray taraftarının duasanı hissediyorum. Maçı da izlemek için koşa koşa geldim. Arkadaşlarımın yanında olmak istedim..."

Görüntülenme : 963 Güncelleme Tarihi: 02/10/2016 20:31:52
Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 20:15:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin