Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Burak Yılmaz'ı resmen istediler! Menajeri doğruladı...

İngiliz kulübünün, Burak Yılmaz’ın bonservisi için 10 milyon euroyu gözden çıkardığı, Galatasaray’ın ise 15 milyon euroya sıcak bakabileceği dile getirildi. Cim-Bom’dan 2.8 milyon euro alan Burak’a da 4 milyon euro önerildiği dile getirildi.

14.08.2015 19:58

Galatasaray golcü transfer etmeye çalışırken, Westham’dan Burak Yılmaz için yaptığı teklif planları altüst etti.

Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Slaven Bilic’in çalıştırdığı Premier Lig ekibi Westham United, yıldız futbolcunun transferi için Galatasaray’ın kapısını çalarken, tarafların Sivas maçından sonra masaya oturacakları öğrenildi. Westham’ın Burak için 10 milyon euroyu gözden çıkardığı belirlenirken, Galatasaray’ın 15 milyon euroya bu transfere olumlu yanıt verebileceği belirtildi.

İngiliz ekibinin, Galatasaray’dan 2.8 milyon euro alan 30 yaşındaki golcü futbolcuya senelik 4 milyon euro önerdiği öğrenildi. Cim-Bom’la 2019’a kadar sözleşmesi bulunan Burak’la 4 senelik sözleşme yapmak isteyen Westhamlı idarecilerin pazartesi günü İstanbul’a gelerek sarı-kırmızılı kulüp ve oyuncu ile masaya oturacakları bildirildi. 

İki golcü hesabı

Galatasaray’da Burak’ın transfer olması durumunda Niasse’nin yanı sıra bir golcü transferinin daha gerçekleşmesi gündeme gelecek. Bu durumda Cim-Bom’un Niasse’nin yanı sıra üst düzey bir golcü ile kadrosuna takviye yapacağı bildirildi.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun da Burak’ın tavrına göre karar vereceği öğrenildi. Hamzaoğlu’nun ayrılmak istemesi halinde buna yeşil ışık yakacağı dile getirildi.

Tarhan doğruladı

Burak Yılmaz’ın Menajeri Ogan Tarhan, Westham United’ın teklifi Galatasaray’a ilettiğini açıkladı. Sporx’e konuşan Tarhan, “Bizimle bir alakası yok. Yani oyuncu tarafıyla... Biz de kulüp de maç oynanmadan böyle bir durumun konuşulamayacağını ifade ettik. Bizi de arayan bazı insanlar var. Bunlara ilettik” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil