Burak ağabeyi aratmayacağım

Burak ağabeyi aratmayacağım

Eren, “Burak Yılmaz burada elinden geleni yaptı. Onun oyun stilini çok sevirim, onun yokluğunu aratmamaya çalışacağım” dedi.

SÜPER Lig’deki ilk maçında Kardemir Karabük ağlarını havalandırarak Galatasaray’a 3 puanı getiren Eren Derdiyok, “Burak Ağabey (Yılmaz) burada elinden geleni yaptı. Onun oyun stilini çok severim. Onu aratmamaya çalışacağım” dedi. Yarın oynanancak Akhisar Belediye maçı öncesi iddialı mesajlar veren Eren, “Lige galibiyetle başlamak istemiştik, Karabük karşısında hedefimize ulaştık. Oynadığımız futbolun daha kaliteli olması gerekiyor. İlk maçların zor geçeceğini söylemiştik. Daha da iyi olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu. Podolski ile birlikte oynadıklarında sıkıntı yaşamayacaklarını belirten Eren şöyle devam etti...

“KAPASİTEME HENÜZ ULAŞMADIM”
Kendime hedef koymadım. Buraya takımın başarısı için geldim. Gollerle takıma katkı sağlarsam ne mutlu bana. Takım kazandığında ben gol atmasam da olur. Takım için en iyisi olsun. Henüz tam kapasiteme ulaşamadım.

Takımla başladıktan sonra toparlanmam gerekiyordu. Beşiktaş maçında erken oyuna girince zorlandım. İdmandan idmana, maçtan maça daha iyi oluyorum. Henüz kapasiteme ulaşmadım.

Birçok hocayla çalıştım. Riekerink bana enerji veriyor. Gerçekten dört dörtlük bir hocamız var.

Konya’daki Beşiktaş maçında meşaleler nasıl içeri alındı ilgilenmiyorum. Orada taraftarın desteğini gördüm. O yüzden golü onlara armağan ettim.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 26/08/2016 01:13:07

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin