''Bunu yapanlar salaktır''

''Bunu yapanlar salaktır''

Volkan'ın psikolojik desteğe ihtiyacı var haberlerine de tepki gösteren Advocaat, Benim ağzımdan bu sözleri yapan kimse salaktır. Benim adıma nasıl olur da böyle düşündüğümü yazabilirler.

"Volkan'ın psikolojik desteğe ihtiyacı var" haberlerine de tepki gösteren Advocaat, "Benim ağzımdan bu sözleri yapan kimse salaktır. Benim adıma nasıl olur da böyle düşündüğümü yazabilirler.

Advocaat, Feyenoord maçı sonrası önemli açıklamalar yaptı. Kazanmayı hak ettiklerini vurgulayan Hollandalı çalıştırıcı. "Saha içindeki mücadelemiz, çalışmamız gerçekten çok iyiydi. Rakibin iyi futbol oynayabildiğini biliyoruz ama bu şansı tanımadık. İkili mücadeleleri kazandık. Maalesef bir gol attık. Daha çok atabilirdik. Oyuncularımın gösterdiği mücadeleden ötürü çok mutluyum. Takımımız iyi işler yapıyor. Geleceğe olumlu bakıyorum" diye konuştu. Advocaat, rakibin sertliği konusunda ise "Futbolun parçası sertlik... İki takım da kazanmayı istedi. Bunların çok büyük sorunlar olduğunu düşünmüyorum" yorumunu yaptı. Kendi ağzından yayınlanan ve "Volkan'ın psikolojik desteğe ihtiyacı var" haberlerine de tepki gösteren Advocaat, "Benim ağzımdan bu sözleri yapan kimse salaktır. Benim adıma nasıl olur da böyle düşündüğümü yazabilirler.BEKLEYECEKLER!Orta sahada Ozan, Josef ve Mehmet'ten memnunum. Oynamayanlar ekstra idmanlar yapıyor. Bu oyuncular şans gelene kadar bekleyecekler.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 02:25:18

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin