Bunlar hiç çalışmamış

Bunlar hiç çalışmamış

Fenerbahçe, Grasshoppers’ı yendi ama takımın hali Advocaat’ı kara kara düşündürmeye başladı: “Fizik çok kötü, çalışmaya vakit yok”

Fenerbahçe, Grasshoppers’ı yendi ama takımın hali Advocaat’ı kara kara düşündürmeye başladı: “Fizik çok kötü, çalışmaya vakit yok”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Grasshoppers maçı sonrasında takımın fiziksel durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Hollandalı hoca takımın sürekli geriye ve yana oynamasına yönelik şikayetlerle ilgili, "Bu takımın güçsüz olduğunun en açık göstergesi. Maalesef fizik olarak hazır değiliz. Takım sanki hiç idman yapmamış gibi" ifadelerini kullandı. Teknik heyet olarak takımın seviyesini yukarı çekmek için uğraştıklarını ifade eden Advocaat, "Antrenman temposunu artırmayı biz de istiyoruz. Ama aynı zamanda maçlar oynuyoruz. Bu nedenle takıma çok fazla yüklenemiyoruz. Teknik heyet olarak bu konuda ciddi çalışmamız var ama çalışmaları uygulayacak zamanı bulamadık" dedi.

İDMAN SİSTEMİ DEĞİŞTİGöreve geldiklerinde ilk iş olarak antrenman sistemini değiştirdiklerinin altını çizen tecrübeli teknik adam, "Oyuncuların zamanını salonda daha fazla geçirmesi adına uğraşıyoruz. Umarım yeni antrenman sistemi takımı üst seviyeye çıkaracak" diye konuştu. Advocaat, transferle ilgili ise "Transfer öncelikli bir durum değil. İlk hedefimiz sahada güçlü durabilen bir takım oluşturmak" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 27/08/2016 02:18:09

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin