Bu ne hal Salih Uçan!

Yayınlanma Tarihi: 29.03.2016 23:35 | Değiştirme Tarihi: 30.03.2016 10:30

Fenerbahçe'den ayrılarak Roma'nın yolunu tutan ve 2 sezondur kiralık oynayan Salih Uçan'ın U21 Milli Takımı'nda gösterdiği performans tartışma yarattı.

Fenerbahçe'ye büyük umutlarla gelen Salih Uçan, eski formunun çok uzağında bir görüntü sergiliyor.Sarı Lacivertli kulüpte gösterdiği performans ile Avrupa devlerinin dikkatini çeken genç futbolcu İtalya'nın yolunu tutmaya karar vermiş ve son iki sezondur Roma'da kiralık olarak forma giymişti.İtalya'da yeterli süre bulamayan Salih Uçan'ın Milli Takımlar'da da gösterdiği performans hiç iç açıcı değil.Özellikle U21 Milli Takım'ın Slovakya karşısında alıdğı 5-0'lık mağlubiyette Salih Uçan sahada yokları oynadı ve oyun içerisinde hiç bir şekilde kendisini gösteremedi.

Kararı merakla bekleniyor

Forma şansı bulamadığı için devamlılığı kaybettiği gözlenen genç oyuncunun bu yaz transfer sezonunda ne karar vereceği merakla bekleniyor.Özellikle Fenerbahçeli taraftarların sevdiği isimlerden biri olan Salih Uçan'ın geri dönmesi de ihtimaller arasında bulunuyor.Salih Uçan bu sezon Roma'da toplam 6 maça çıktı ve sadece 1 asist yapabildi. Genç futbolcu, A Milli Takım formasını sadece 1 kez giydi.