'Bu ligde ses getirmek istiyoruz'

"Bu ligde ses getirmek istiyoruz"

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Akhisar Belediyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, deplasmanda 0-0 berabere kaldıkları Akhisar Belediyespor maçının ardından oyuncularını tebrik etti.

Fazla pozisyonun olmadığı bir maç oynandığını söyleyen Üzülmez, "90 dakikanın tamamına bakınca bizim Serdar ve Vedat ile 2 pozisyonumuz var. Bir de rakibin pozisyonu var. Kısır döngü içinde geçen bir mücadele var." dedi.

Takım savunmasından memnun olduğunu ifade eden Üzülmez, "Sezon başından beri topun arkasına gelen, bloklar arasındaki mesafeyi daraltan, hatta 25-30 metrede oynayan bir Gençlerbirliği var. Her maç üstüne koyarak oynuyoruz." diye konuştu.

Ligin en az gol yiyen ve mağlubiyeti bulunmayan takımlarından olduklarını dile getiren İbrahim Üzülmez, sözlerini şöyle tamamladı:
"Bu bizi mutlu ediyor. Gençlerbirliği'nde güzel şeyler yapıyoruz. Hem takım hem de oyuncular olarak bu ligde ses getirmek istiyoruz. İyi futbolcularımız var. İlerleyen haftalarda daha aktif olabiliriz. Oyuncularımı kutluyorum. Tolunay hocanın gelişiyle hız kazanmış bir Akhisar Belediyespor var. Galip gelmek istiyorlardı ama biz de oyunumuzla kaybetmedik."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/10/2016 00:00:37

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin