Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu Festivaller Çok Tanıdık

Bu Festivaller Çok Tanıdık

Bu mevsimin en güzel yanı terli terli toplu taşıma araçlarına binmek, kalabalık marketlerde alışveriş yapmak ya da yazlık komşusunun balkonuna düşen havluyu almaya çalışmak değil elbette!

03.07.2013 11:06

Bu mevsimin en güzel yanı terli terli toplu taşıma araçlarına binmek, kalabalık marketlerde alışveriş yapmak ya da yazlık komşusunun balkonuna düşen havluyu almaya çalışmak değil elbette! Bu mevsimin en güzel yanı, dünyanın dört bir köşesinde gerçekleşmekte olan, heyecanlandıran, coşturan rengarenk, tür tür müzik festivalleri!Komşu Sırbistan'da 10-14 Temmuz tarihleri arasında 13. senesini kutlayan Exit Festivali var! Avrupa'nın en iyi festivallerinden biri olarak anılan Exit, ünlü DJ'lerin şahane set'leriyle renkleniyor. Bu yıl indie, hip hop ve elektronik dünyasından Fatboy Slim, Bloc Party, Atoms for Peace ve Snoop Lion gibi isimlere ev sahipliği yapacak olan festivale pasaportumuzu alıp gidebiliyoruz.

Haber ile ilgili metin girin!.12-14 Temmuz arasında "Ben Lizbon'dayım" diyenleri de anlıyoruz çünkü Optimus Alive da inanılmaz bir festival. Twin Shadow, Vampire Weekend, Alt-J gibi hipster tanrılarının en güzel parçaları ile sahne aldığı festivale gidenler çoktan hafif bavullarını hazırladılar bile! Haber ile ilgili metin girin!.İspanya'da ise Benicassim Festivali ile coşuyoruz. Barselona ve Valencia arasında kalan sevimli sahil kasabasına akın akın müzikseverlerin geldiği tarihler ise 18-21 Temmuz! The Killers ve Arctic Monkeys ve Queens of the Stone Age ve Beady Eye ve daha neler neler... Haber ile ilgili metin girin!.Belçika'nın sessiz ve sakin olduğunu zannedenler yanlış biliyorlar! 25-28 Temmuz arasında gerçekleşen Tomorrowland'in biletleri yarım saat içinde tükenebiliyor mesela. Katılanlar arasında David Guetta, Swedish House Mafia gibi elektronik müzik babaları var. Haber ile ilgili metin girin!. gencturkcell.com
Yorumlar | 0
üye profil