Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'nin yıldızından Galatasaraylıları çıldırtan tweet!

Fenerbahçe'nin yıldızından Galatasaraylıları çıldırtan tweet!

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Bruno Alves, Galatasaray'ın Chelsea karşısında geriye düşmesinden saniyeler sonra 'gülücük' şeklinde tweet attı ve Galatasaraylı taraftarlardan tepki aldı.

27.02.2014 12:14

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Bruno Alves, Galatasaray'ın Chelsea karşısında geriye düşmesinden saniyeler sonra 'gülücük' şeklinde tweet attı ve Galatasaraylı taraftarlardan tepki aldı.İşte o tweet;

Haber ile ilgili metin girin!.  Öte yandan İngiliz futbol yorumcusu ve eski futbolcu Garry Neville, sahaya 2 top atıldıktan sonra yaptığı yorumda "Terry'nin hınzırlığı bir yana dürüst olmak gerekirse Galatasaray adına ilk yarıda en iyi oyuncular top toplayıcı çocuklar oldu" dedi. Haber ile ilgili metin girin!.  Şampiyonlar Ligi 2.tur ilk maçında Galatasaray'ın TT Arena'da Chelsea'yi ağırladığı karşılaşmada ilginç bir pozisyon yaşandı. Maçın 16. dakikasında Sneijder'in tacı hızlı kullanmasıyla Burak bir anda rakibin arkasında pozisyona girdi. Golcü futbolcu devam etmek yerine Hajrovic'e pas verince Bosnalının vuruşu çerçeveyi bulmadı. Mancini bu pozisyona çok senirlendi. İtalyan hoca Burak'a bağırarak "Neden devam etmiyorsun?" dedi. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil