Bruma uzatılıyor

Bruma uzatılıyor

Galatasaray’da sergilediği performansla yüzleri güldüren Portekizli futbolcu Armindo Bruma’nın sözleşmesi uzatılıyor.

Galatasaray’da sergilediği performansla yüzleri güldüren Bruma’nın sözleşmesi uzatılıyor. Yönetim, 2017-2018 sezonu sonunda sözleşmesi bitecek olan Portekizli oyuncunun mukavelesini 2020’ye kadar uzatmak düşüncesinde...

Ancak bu konu şu ana kadar ne Bruma’ya ne de menajerine iletilmedi. Yönetimin yıllık 1.1 milyon euro garanti para alan Bruma’nın ücretini 2 milyon euroya çıkarıp, 2 senelik ekstra bir kontrat yapacağı bildirildi.

Podolski’ye forma yok
13 Ağustos’taki Beşiktaş ile yapılan Süper Kupa maçında sakatlanan ve tedavisini Almanya’da sürdüren Lukas Podolski yarın İstanbul’a geliyor. Alman futbolcunun son durumunun yapılacak kontrollerden sonra netleşeceği belirtildi. Ancak teknik direktör Jan Olde Riekerink, Podolski’ye kesinlikle forma vermeyeceği öğrenildi.

Hollandalı teknik adamın, Alman futbolcuyu tam olarak hazır olmadığı için oynatmayacağı bildirildi. Riekerink’in Podolski’yi takıma 2 hafta içinde hazırlamak istediği dile getirildi. Lukas Podolski tedavi sürecini diğer futbolcuların aksine ülkesinde geçirmişti.

Divan Kurulu yarın
Galatasaray Divan Kurulu yarın yapılacak. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Doğu Alt Lounge’da yapılacak toplantıda başkan Dursun Özbek faaliyetler konusunda üyeleri bilgilendirecek, ayrıca Galatasaray Adası ile ilgili hukuksal gelişmeler özetlenecek. Sarı-kırmızılı yönetim ayrıca mali tabloları da divan üyelerine sunacak.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 03:41:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin