Bruma-Sneijder müjdesi

Bruma-Sneijder müjdesi

Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Bruma ve Sneijder’in takımdan ayrılmayacağının müjdesini verirken, forvet ve orta alana takviye yapacaklarını söyledi, “Üç oyuncu alacağız” dedi.

Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, GS TV’de yayınlanan Gün Ortası programında gündemdeki konular hakkında konuştu. Nazifoğlu’nun açıklamalarından satırbaşları şöyle:

- Jan Olde Riekerink futbolu çok iyi biliyor. Taraftarlardan ricam Riekerink’ten şüpheleri olmasın.- Arkadaşımız Fadıl Koşutan 4 senedir Taffarel’le beraberdi. Tafo’nun “Benden bile iyi” dediği bir arkadaşımız. Şahsi görüşüm, Fadıl’la beraber devam etmemiz.- Bruma bizim çocuğumuz. Taraftar rahat olsun Bruma bizimle kalacak. Hiçbir yere gitmeyecek.- Çok ihtimal var ama herhalde 3 oyuncu alacağız.- Sadece Dzemaili değil, hangi oyuncu gitmek istiyorsa son yıl kazandığı parayı getirir, gider.- Sneijder bize kalacağını söyledi. Bence bu senenin yeni transferi. Muslera ile de ayrılık gündeme bile gelmedi.- Gidecek oyuncuları belirledik. Bize sunulan kadroyu orada onayladık. Önce bir menajerleri ile konuşup kendilerine ileteceğiz. Bu oyuncular Danimarka kampında olmayacak.- Leiva ilgilendiğimiz oyunculardan biri ama başka alternatifleri de var. Ön libero için onlardan biri alınacak.- Taraftarlarımız takımımızı durdurmasınlar, ateşlesinler... Bize güvenip inansınlar. Görecekler ki bambaşka bir Galatasaray izleyecekler.- Denayer’i almak bizim elimizde değil. Öncelikle kulübü Manchester City’nin kabul etmesi gerekir. Jason geçen sezon burada çok mutluydu. Denayer’e kulübü izin verirse biz de hocamız Riekerink de buna ‘Hayır’ demeyiz.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 22/07/2016 04:57:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin