Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bruma-Sneijder müjdesi

Bruma-Sneijder müjdesi

Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Bruma ve Sneijder’in takımdan ayrılmayacağının müjdesini verirken, forvet ve orta alana takviye yapacaklarını söyledi, “Üç oyuncu alacağız” dedi.

22.07.2016 04:57

Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, GS TV’de yayınlanan Gün Ortası programında gündemdeki konular hakkında konuştu. Nazifoğlu’nun açıklamalarından satırbaşları şöyle:

- Jan Olde Riekerink futbolu çok iyi biliyor. Taraftarlardan ricam Riekerink’ten şüpheleri olmasın.- Arkadaşımız Fadıl Koşutan 4 senedir Taffarel’le beraberdi. Tafo’nun “Benden bile iyi” dediği bir arkadaşımız. Şahsi görüşüm, Fadıl’la beraber devam etmemiz.- Bruma bizim çocuğumuz. Taraftar rahat olsun Bruma bizimle kalacak. Hiçbir yere gitmeyecek.- Çok ihtimal var ama herhalde 3 oyuncu alacağız.- Sadece Dzemaili değil, hangi oyuncu gitmek istiyorsa son yıl kazandığı parayı getirir, gider.- Sneijder bize kalacağını söyledi. Bence bu senenin yeni transferi. Muslera ile de ayrılık gündeme bile gelmedi.- Gidecek oyuncuları belirledik. Bize sunulan kadroyu orada onayladık. Önce bir menajerleri ile konuşup kendilerine ileteceğiz. Bu oyuncular Danimarka kampında olmayacak.- Leiva ilgilendiğimiz oyunculardan biri ama başka alternatifleri de var. Ön libero için onlardan biri alınacak.- Taraftarlarımız takımımızı durdurmasınlar, ateşlesinler... Bize güvenip inansınlar. Görecekler ki bambaşka bir Galatasaray izleyecekler.- Denayer’i almak bizim elimizde değil. Öncelikle kulübü Manchester City’nin kabul etmesi gerekir. Jason geçen sezon burada çok mutluydu. Denayer’e kulübü izin verirse biz de hocamız Riekerink de buna ‘Hayır’ demeyiz.

Yorumlar | 0
üye profil