Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Bronckhorst: 'Göreceksiniz...'

Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, Fenerbahçe karşısında oynayacakları maç için oldukça iddialı...

07.12.2016 23:52

Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, UEFA Avrupa Ligi A Grubu son haftasında konuk edeceği Fenerbahçe maçı öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

Giovanni van Bronckhorst ve Hollandalı Dirk Kuyt, Fenerbahçe ile oynayacakları maçtan önce basın toplantısı düzenledi. Bir muhabirin; "Siz de biraz endişe ve korku görüyorum" sözlerine Giovanni van Bronckhorst; "Yarın göreceksiniz" şeklinde cevap verdi.

Van Bronckhorst, Manchester United'ın Ukrayna'da Zorya ile oynayacağı maçın sonucunu beklemeden kendilerine yeten skoru Fenerbahçe karşısında almak istediklerini belirterek, "İki farkla yenmemiz gerekecek. Bu iki farkı kendimize ödev edindik. Zor bir grupta olduğumuzu biliyorduk. Kazanmak için sahaya çıkacağız. Fenerbahçe veya Manchester United'tan hangisinin tur atlayacağı bizim için önemli değil. Önemli olan bizim tur atlamamız. Ödevimizi çalıştık. Manchester United maçının skoru ne olursa olsun biz iki farkı almaya çalışacağız" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat ve yardımcı antrenör Mario Been'i iyi tanıdığını aktaran Van Bronckhorst, "Been'i tanıyorum. En güzeli, arkadaş olanların daha sonra rakip olması. Onları yeneceğiz. Onlar Feyenoord'u çok iyi tanıyor olabilir ama sonucu futbolcular belirleyecek. Fenerbahçe'yi canlı izlemedim ama analizlerimizi iyi yaptık" ifadelerini kullandı.

"Biraz sizde korku ve endişe görüyoruz yarın ki maçlar ilgi. Ne söylersiniz?" sorusuna ise teknik adam, "İyi bir soru. Korkum kesinlikle yok. Takımıma çok güveniyorum" yanıtını verdi.  

Yorumlar | 0
üye profil