Bright Osayi-Samuel kimdir, kaç yaşındadır? Bright Osayi-Samuel hangi mevkiide oynuyor?

Fenerbahçe'nin köklü İngiliz takımlarından Queens Park Rangers'tan transfer ettiği başarılı orta saha kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel'in kim olduğu futbolseverler tarafından sorgulanmaya başladı. Hızı ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken Bright Osayi-Samuel'in hayatı ve kariyeri merak ediliyor. Peki, Bright Osayi-Samuel kimdir, kaç yaşındadır? Bright Osayi-Samuel hangi mevkiide oynuyor?

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2021 16:32
Değiştirme Tarihi: 26.01.2021 16:32
Bright Osayi-Samuel kimdir, kaç yaşındadır? Bright Osayi-Samuel hangi mevkiide oynuyor?

Nijerya asıllı İngiliz futbolcu olan Bright Osayi-Samuel'in kim olduğu birçok kişi tarafından merak edilmeye başladı. Fenerbahçe'de ile 4,5 yıllığına anlaşma sağlayan Bright Osayi-Samuel'in hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Fenerbahçe'nin yeni transfer Bright Osayi-Samuel kimdir, kaç yaşındadır? Bright Osayi-Samuel hangi mevkiide oynuyor?

BRİGHT OSAYİ-SAMUEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Bright Osayi-Samuel, 31 aralık 1997 tarihinde Nijerya'nın Okija kentinde dünyaya geldi. Ancak İngiliz vatandaşlığı da bulunmaktadır.

BRİGHT OSAYİ-SAMUEL HANGİ TAKIMLARDA OYNADI?

Bright Osayi-Samuel, kariyerine İngiltere'nin Blackpool FC kulübünde başladı. Daha sonra ise Queens Park Rangers'a transfer oldu.

BRİGHT OSAYİ-SAMUEL HANGİ MEVKİDE OYNUYOR?

Aslen sağ kanat mevkisinde oynayan Bright Osayi-Samuel, forvet ve sol kanatta da görev alabilmektedir.

BRİGHT OSAYİ-SAMUEL HANGİ AYAK VE BOYU KAÇ?

Sağ ayağına hakim olan oyuncu, 1,75 boyunda.