Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bora Duran'ın Şovu Coşturdu!

Bora Duran'ın Şovu Coşturdu!

“Sen de Gidersen” adlı parçasıyla dikkatleri üzerine çeken ve “Organize İşler”, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” gibi yapımların çok sevilen müziklerine imza atan Bora Duran kemençe şovuyla Torium’u coşturdu.

03.03.2013 12:59

“Sen de Gidersen” adlı parçasıyla dikkatleri üzerine çeken  ve “Organize İşler”,  “Çok Güzel Hareketler Bunlar” gibi  yapımların çok sevilen müziklerine imza atan Bora Durankemençe şovuyla Torium’u coşturdu.Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi Torium’un, büyük ilgi gören “Pop Dolu Cumartesi, Dop Dolu Eğlence” etkinlikleri 2 Mart 2013, Cumartesi günü, son dönemde “Sen de Gidersen” adlı parçasıyla dikkat çeken şarkıcı Bora Duran’la sona erdi.“Organize İşler” ve “Çok Güzel Hareketler Bunlar” gibi yapımların çok sevilen müziklerine imza atan Bora Duran popüler şarkısı “Sen de Gidersen” adlı parçasını ilk defa kendi çaldığı kemençe eşliğinde canlı olarak hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.Mini konserinin ardınan genç şarkıcıyla fotoğraf çektirmek ve imza almak isteyen hayranları uzun kuyruklar oluşturdu. Sevimli kedi makyajıyla sanatçının dikkatini çeken minik hayranı ise fotoğraf çektirirken herkese keyifli anlar yaşattı.
Yorumlar | 0
üye profil