Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Bizim kavgamız sahadadır!'

'Bizim kavgamız sahadadır!'

Beşiktaş Başkanı, “Hakemler hata yapabilir. Algı operasyonlarıyla bizi yıpratmaya çalışıyorlar. Bizim kavgamız sahadadır” diye konuştu.

08.11.2016 08:10

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 360 kanalındaki Telegol programına çarpıcı açıklamalar yaptı. Orman’ın sözleri özetle şöyle oldu:

Beşiktaş’ın bir çizgisi, duruşu var. Hakemler hata yapabilir. Bizim aleyhimize de oluyor, dönem dönem lehimize de oluyor. Hakem dünyada da, her yerde olduğu gibi hata yapmıştır, yapacaktır da. Bu sporun güzelliğiz.Geçen yılı şükürler olsun şampiyon olarak bitirdik ama şu an şampiyonluk konuşmak için erken diye düşünüyorum.Biz diyor muyuz ki G.Saray maçındaki hakem hataları şöyle böyle oldu... Beşiktaş Napoli ile maç yapıyor, G.Saray’ın hocası yorum yapıyor. Şenol Güneş, G.Saray’ın aleyhine ya da lehine bir yorum yapar mı? O, onun işi midir?“SABRIMIZ TAŞIYOR”Algı operasyonu yaparak Beşiktaş’ı yıpratmaya çalışıyorlar. Sabrımız taşıyor. Bizim kavgamız sadece sahadadır. Sahada ligde şampiyonluk, Şampiyonlar Ligi’nde başarı için mücadele ederiz.

Yorumlar | 0
üye profil