Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bir üst ligi istiyoruz

Bir üst ligi istiyoruz

Etimesgut Belediyespor yeni sezonda Spor Toto 2. Lig’de başarılı olup, PTT 1. Lig’in kapısını aralamayı hedefliyor. Kulüp Başkanı Hasan Kartal, “Duygusal bir kulüp olmak istiyoruz. Aileyiz. Hedefimiz Ankara’yı temsil etmek” dedi.

18.07.2016 01:07

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta, yeni sezonda mücadele edecek olan Etimesgut Belediyespor, kamp dönemi öncesinde bir araya geldi. Yönetim, teknik ekip ve oyuncuların buluşmasında, yeni sezon hedefleri üzerine konuşan Etimesgut Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal, “Artık bir aile olduk. Başarıyı yakalamadaki tek neden dostluk, beraberlik ve kardeşlik içinde olmamız. Biz duygusal bir kulüp olmak istiyoruz. Duygusallığı daha öne çıkartmak istiyoruz. Böyle olursa başarılı oluruz. Netice itibarıyla biz iyi bir aileyiz. İnşallah Allah bize bir üst ligi nasip eder. Hedefimiz Ankara’yı temsil etmek. Bir gün Etimesgut Belediyespor, Ankara’yı temsil edecek. Hedefimiz budur” ifadelerini kullandı.

OYUNCULARA MENAJER UYARISI
Oyuncuları, menajerler konusunda da uyaran Kartal, “Futbolda her türlü entrika dönüyor. Menajerlerle muhatap olmayacaksınız. Çocuklar kendi hakkınızı kendinizi savunun. Bu ekibi böyle kurduk” ifadelerini kullandı.

DEMİRÖZÜ: BAŞARI TESADÜF DEĞİL
Futbolda başarının tesadüf olmadığını vurgulayan Teknik Direktör Alaaddin Demirözü ise, “Futbolda başarı tesadüfen gelen bir şey değil. Burada birçok doğruyu bir arada görüyorum. Bu doğrular da başarıyı getirecektir” diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil