Bir süredir bekleniyordu! Mostafa Mohamed resmen Galatasaray'da! İşte transferin ayrıntıları

Mısır Premier Ligi ekiplerinden Zamalek'te forma giyen ve bir süredir adı Galatasaray ile anılan forvet oyuncusu Mostafa Mohamed, sarı kırmızılı ekip ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Bu transfer için Zamalek'e 2 milyon dolar ödeyecek olan Galatasaray, futbolcunun 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonunu da elinde bulunduracak. İşte uzun süredir beklenen Mostafa Mohamed transferiyle ilgili ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2021 09:33
Değiştirme Tarihi: 29.01.2021 09:33
Bir süredir bekleniyordu! Mostafa Mohamed resmen Galatasaray'da! İşte transferin ayrıntıları

Galatasaray, Zamalek Kulübü'nde forma giyen Mostafa Mohamed'i 1,5 yıllığına resmen kiraladı. Kulüplerden konuyla ilgili karşılıklı açıklamalarda da geldi. 23 yaşındaki Mostafa Mohamed transferinin nihayete ermesiyle ayrıntıalr da merak edildi. 

Mısır Premier Ligi ekiplerinden Zamalek'in resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Galatasaray Kulübü'nün kiralama bedeli olarak 2 milyon Dolar ödeyeceği kaydedildi. Ayrıca sarı kırmızılı kulübün 31 Aralık 2021'e kadar 4 milyon Dolar'lık satın alma opsiyonu hakkını elinde bulunduracağı da ifade edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA

Galatasaray Kulübü de Mostafa Mohamed'in transferiyle ilgili KAP'a açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcu Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla'nın kulübümüze satın alma opsiyonlu geçici transferi konusunda futbolcu ve kulübü Zamalek Sports Club ile resmi görüşmelere başlanmıştır" denildi

MOHAMED'DEN TÜRK BAYRAKLI PAYLAŞIM GELDİ!

Galatasaray'ın yeni transferi Mısırlı futbolcu Mostafa Mohamed, sosyal medya hesabından Türk bayraklı paylaşım yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mısır ekibi Zamalek, 23 yaşındaki futbolcusu Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a transfer olduğunu duyurmuştu. Sarı-kırmızılılar da görüşmelere başladığını açıklamıştı. Mohamed de sosyal medya hesabından transferle ilgili ilk paylaşımını yaştı. Mısırlı futbolcu, paylaştığı fotoğrafta Türk bayraklarını ekledi.