Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Bilic: Seneye yokum

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, "Gelecek sezon takımın başında olmayacağım" dedi.

24.05.2015 23:23

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Galatasaray'a Türk Telekom Arena'da 2-0 mağlup oldukları derbinin ardından açıklamalarda bulundu. Slaven Bilic, "Gelecek sezon takımın başında olmayacağım" dedi.

Basın toplantısında açıkladı: "Yokum..."

Yayıncı kuruluşun ardından basın mensuplarının karşısına geçen Slaven Bilic, "Gelecek yıl Beşiktaş'ta yokum" ifadelerini kullandı.

Slaven Bilic'in maç sonu ilk açıklamaları şöyle:

"Bu akşamki maçla ilgili konuşmak istiyorum öncelikle. Galatasaray'ı tebrik ediyorum, oyncularımı da kutluyorum. Galatasaray iki poziyon yakaladı ve galibiyete ulaştı. Çok önemli işler yaptık, pozisyonlar yakaladık, ama maalesef sonuca ulaşamadık. Bu durum bu sezon bizim başımıza birçok kez geldi. Büyük maçları kazanmak için eksik olan bir şeyler var demektir."

Haber ile ilgili metin girin!.

Wesley Sneijder örneği

"Büyük maçlarda şanssız ya da tecrübe noktasında eksik kaldığımızı söyleyebilirsiniz, ama ekstra kalite anlamında bir sorunumuz var. Sneijder'den örnek vereceğim, Sneijder bu tip golleri Real Madrid'den Inter'den beri atıyor. Bu çok önemli bir durum, Galatasaray için çok büyük bir avantaj. Bizim eksik kaldığımız nokta bence biraz da burası."

"Bunu televizyon karşısında açıklayacak değilim"

"İki sezondur şampiyonluk gelmediyse bunun sorumlusu kesinlikle benimdir. Aklımda bir karar verdim, bunu yönetimle konuşacağım, bunu televizyon karşısında açıklayacak değilim. Konuştuktan sonra açıklanacaktır." (Skorer)

Yorumlar | 0
üye profil