Beşiktaş'tan G.Saray'a Cenk Gönen cevabı

Beşiktaş'tan G.Saray'a Cenk Gönen cevabı

Beşiktaş'ın en yetkili isimlerinden, Cenk Gönen için açıklama geldi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve başkan Fikret Orman, Cenk Gönen'in Galatasaray ile anlaştığı yönündeki haberler ile ilgili konuştu.

"Bizim medyamızın maşallahı var. Cenk Günay'ın sakatlığı vardı. Üç tane kalecimiz var. Geçen sezondan Tolga ile Cenk'in daha iyi olduğunu biliyorum. Bu 3 kaleciden oynayamayan olan varsa gitmek isterse, izin veririz dedik. Kendi kendine 3. kaleci ilan edilip ayrılık haberi çıkıyor"

"Bizim kaleye, forvete, defansa, orta sahaya her yere arayışımız var. Bütün oyunculara bakarız ama almak için kararı sonra veririz. Belki stoper de alırız, bugün savunmada sıkıntılar oldu. İçimizden de bir savunmacı çıkartabiliriz belki de alırız. Bizim ağzımızdan haberler çıkıyor yazsınlar biz de öğreniriz. Gitmek isteyen olursa gelir söyler, bakarız. Kulübün de ekonomik şartları sağlanırsa, gider"

Beyaz TV'ye konuşan Fikret Orman ise, "Cenk'in daha çok çalışıp, birinci kaleciliği alması lazım. Şu anda Galatasaray'a gönderme kararı almışız gibi bir durum yok. Eğer ki kaleci ihtiyacı olursa, değerlendiririz" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 1918 Güncelleme Tarihi: 17/08/2015 11:54:11
Yayınlanma Tarihi: 17/08/2015 01:55:12

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin