Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'tan federasyona flaş başvuru!

Beşiktaş'tan federasyona flaş başvuru!

Hem soğuk hava hem de Olimpiyat Stadı’nın ulaşım zorluğu nedeniyle taraftarın maça gelemediğini düşünen Siyah-Beyazlı yönetim, hafta içi TFF’ye başvurup “İç saha maçlarımız gündüz oynansın” diyecek

10.03.2014 11:50

Eskişehirspor karşısında sahadan 3 puanla ayrılan Beşiktaş’ta yönetimin gündeminde taraftar vardı. İstanbul’da dün bastıran soğuk havanın etkisiyle tribünlerin boş kalması, kurmayları da harekete geçirdi.Maç sonu kısa bir zirve düzenleyen Beşiktaş yöneticileri, “Stadın boş kalmasında soğuk hava kadarmaçın akşam oynanmasının da etkisi var. Olimpiyat Stadı ulaşımaçısından hayli sıkıntılı bir yer. Gece 21.00’de bitenmaçın ardından insanların evlerine dönmesi gece yarısını buluyor. Aynı havada bumaç gündüz oynansa en az 30 bin kişiye oynardık. Zirve yarışında taraftardan eksik kalmak bizimişimizi çok daha zor hale getiriyor” görüşünde birleşti.

‘BİR FORMÜL BULUNSUN’Bu fikir birliği sonrası konunun Türkiye Futbol Federasyonu’na taşınmasına karar verildi. Buna göre Beşiktaş Yönetimi, hafta içinde TFF’nin kapısını çalacak. TFF’den yayıncı kuruluş Lig TV ile birlikte Beşiktaş’ın iç sahadakimaçlarının gündüz oynanması için bir formül bulunması istenecek. Kartal, ligin kalan bölümünde Olimpiyat Stadı’nda Akhisar, Kayserispor, Fenerbahçe, Kasımpaşa ve Gençlerbirliği’ni konuk edecek. "İSM İSİM SAYABİLİRİZ"Hava koşulları nedeniyle tribünde çok az sayıda taraftarın olması maç öncesi Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in de gündemindeydi. Bilic, “Taraftar sayısı hayli az. Hatta isim isim sayabiliriz. Ali, Halil, Tevfik dikkatli olsunlar! Çünkü ceza sınırındayız” şeklinde espri yaptı!(Habertürk)
Yorumlar | 0
üye profil