Beşiktaş'tan Cisse ve Sako açıklaması

Beşiktaş Kulübü, basında yer alan transfer iddiaları hakkında açıklama yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 10.04.2015 16:16
Değiştirme Tarihi: 10.04.2015 16:48

Beşiktaş Kulübü, basında çıkan bazı transfer iddiaları hakkında açıklama yaptı. Papis Cisse ve Bakary Sako'nun transfer gündemlerinde olmadığını duyuran siyah-beyazlı yönetim, Fikret Orman'ın Slaven Bilic'e bazı yasaklar getirdiği yönünde çıkan haberlerin de gerçek dışı olduğunu vurguladı.

 

Açıklama da şu ifadelere yer verildi:

 

"Fotomaç gazetesinde "Bako Sürprizi" başlığı ile yayımlanan haberde, Papiss Cisse ve Bakary Sako isimli futbolcuların transfer listemizde olduğu bilgisi hayal mahsulüdür.

 

Fanatik gazetesinde "Tek Kelimeyle Süper" başlığı ile yayımlanan haberdeki, Brezilyalı futbolcu Kleber ile kulübümüzün ilgilendiği bilgisi gerçeklerden uzaktır. Yine Fanatik gazetesinde yer alan, Başkanımız Fikret Orman'ın bazı yasaklar getirdiğine yönelik haber, tüm unsurlarıyla asılsızdır.

 

Takvim gazetesinde ise Başkanımız Fikret Orman'ın Teknik Direktörümüz Slaven Bilic'le toplantı yaparak, çeşitli sorular yönelttiğine yönelik bilgiler de masa başında üretilmiştir ve aslı bulunmamaktadır. Kamuoyunun ve taraftarlarımızın dikkatine saygılarımızla sunarız."

İlgili Sayfalar: Spor