Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'tan son dakika açıklaması! 'Borcumuz...'

Beşiktaş'tan son dakika açıklaması! "Borcumuz..."

Beşiktaş'tan KAP'a açıklama... "Borcumuz ödenmişti"

15.04.2015 16:37

Son dönemde yaptığı özellikle futbolculara yaptığı ödemelerle rahat bir nefes alan Beşiktaş Yönetimi güne büyük bir şokla başladı. Haciz memurları, Yıldırım Demirören dönemimde bir reklam şirketi ile yapılan anlaşmadan dolayı 8 milyondolarlık alacak için siyah-beyazlı kulübün Akaretler'deki kulüp binasına gitti. 

Haciz memurlarının kulüp binasına gelmesinin ardından siyah-beyazlı kulübün avukatları rotasını Akaretler'e çevirdi. Fikret Orman döneminde yapılandırılan borçların ödenmemesinin ardından haciz işlemlerinin başlatıldı. Beşiktaş Yönetim Kurulu ve başkanın ofisinin yer aldığı 13. katta bazı eşyalara haciz işlemi uygulandı. Yaşanan olayların ardından siyah-beyazlı taraftarlar, Beşiktaş'ın Akaretler'deki kulüpbinasına doğru hareket etti. 

Beşiktaş'tan KAP'a açıklama... "Borcumuz ödenmişti"

"28.12.2012 tarihli Özel Durum Açıklamamızda belirtildiği üzere, Şirketimiz ile Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti. arasında sulh protokolü imzalanmış olup, Şirketimiz protokol gereği tüm yükümlülüklerini/ödemelerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir. Ancak Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti., protokolün ihlal edilmiş olduğunu öne sürerek alacakları ile ilgili olarak Şirketimiz aleyhine icra takibi başlatmıştır. Bunun üzerine Şirketimiz tarafından borçlu bulunmadığımızın tespiti amacıyla menfii tespit davası açılmıştır. Hukuki süreç devam etmekte olup, yargı kararının beklenmesinin gerektiği açıktır. Konu ile ilgili gelişmeler konusunda Kamuoyu bilgilendirilmeye devam edecektir."

Yorumlar | 0
üye profil