Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gökhan masada Ozan çıkmazda!

Gökhan masada Ozan çıkmazda!

Beşiktaş, Gökhan İnler'den vazgeçmiyor, Ozan Tufan için de anlaşma zemini arıyor. Siyah beyazlı yönetim Gökhan için Napoli kulübü ile görüşmelere devam ediyor.

08.08.2015 16:46

İtalyan ekibi son olarak Türk asıllı İsviçreli oyuncunun bonservis bedelini 4.5 milyon Euro olarak belirlemişti. Bu rakamı 2.5 milyon Euro seviyelerine indirmeye çalışan Beşiktaş pazarlıklarını sürdürüyor. 31 yaşındaki oyuncunun Schalke 04'e transferin gerçekleşmemesi siyah beyazlıları yeni bir teklif yapmaya yönlendirdi. Pazartesi Napoli'yle yeniden masaya oturulacak. Siyah-beyazlılar Gökhan ile de henüz anlaşmaya varamadı.

Öncelikle Napoli ile el sıkışmak isteyen siyah beyazlılar, 31 yaşındaki futbolcuyla 3 yıllık mukavele imzalamayı planlıyor. Gökhan'a 1.5 ile 1.8 milyon Euro aralığında yıllık ücret teklif edecek olan yönetim, 1 hafta içinde transferi tamamlamanın hesaplarını yapıyor.

Beşiktaş, Ozan Tufan için de anlaşma zemini arıyor. Ancak Bursaspor'un bonservis bedelinde indirime yanaşmaması transferi çıkmaza soktu. Futbolcu takasını da şimdilik kabul etmeyen yeşil beyazlılar, Beşiktaş yönetiminden gelecek yeni teklifi değerlendirme alacaklar.

Yorumlar | 0
üye profil