Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaşlıların göz bebeği 6 ay sahalardan uzak kalacak

Beşiktaşlıların göz bebeği 6 ay sahalardan uzak kalacak

Beşiktaş'ta, Tolgay Arslan'ın yaşadığı ağır sakatlık sonrası haksız yere suçlanan genç futbolcu Eslem Öztürk, Tolgay'ın sahalara döndüğü şu günlerde ciddi şekilde sakatlandı.

23.12.2015 15:45

Beşiktaş taraftarının gözbebeği olan Eslem Öztürk’ten üzücü bir haber geldi…

Genç futbolcunun önceki gün Osmanlıspor ile yapılan U21 Ligi maçında ciddi şekilde sakatlandığı ortaya çıktı.

Ön çapraz bağları kopan Eslem, en az 6 ay sahalardan uzak kalacak.

Eslem, Twitter’dan, “Sarsılacağım belki ama yıkılmak yok, her şeyde bir hayır. Bu da geçer Allah’ın izni ile” açıklamasında bulundu.

Tolgay çime ters basınca sakatlanmıştı ama...

Genç futbolcu, geçtiğimiz temmuz ayında Tolgay Arslan’ın sakatlanması sonrasında hiçte hak etmediği suçlamalara hedef olmuştu. Almanya kampında yapılan bir çift kale maç sırasında Eslem’i çalımla geçen Tolgay, çime ters basınca sol diz çapraz bağlarını koparmış ve 6 ay sahalardan uzak kalmıştı.

“Keşke zaman burada dursaydı”

Tolgay’ın sakatlığı sonrası bazı taraftarlardan gelen eleştirilere sosyal medyadan yanıt veren Eslem, “Keşke zaman burada dursaydı. Bu olay beni çok çok üzdü, Böyle çirkin yorumlara kulak asmamak elde değil. Yine de canınız sağ olsun. Umarım Tolgay abim en kısa zamanda sahalara döner ve yeniden formuna kavuşur” diyerek üzüntüsünü dile getirmişti.

Tolgay Arslan’ın sahalara döndüğü şu günlerde Eslem Öztürk’ün ciddi şekilde sakatlanması ‘kaderin böylesi’ yorumlarına yol açtı.

Yorumlar | 0
üye profil