Beşiktaşlı futbolculardan maç sonu açıklamaları! Atiba, Fabri'ye sahip çıktı!

 Beşiktaşlı futbolculardan maç sonu açıklamaları! Atiba, Fabri'ye sahip çıktı!
Yayınlanma Tarihi: 14.04.2017 02:24 | Değiştirme Tarihi: 14.04.2017 02:36

Lyon maçı sonrasında Beşiktaşlı futbolcular neler söyledi?

UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçında Fransa'da Lyon'a konuk olan Beşiktaş, Babel'in golüyle uzun süre önde götürdüğü maçı son dakikalarda yediği iki şok golle 2-1 mağlup oldu. Mücadele sonrası Beşiktaşlı futbolcular, yayıncı kuruluşa önemli açıklamalarda bulundu.

Atiba'nın maç sonu açıklamaları;
"Maça gayet iyi başladık. İyi hücum ettik. Bazı fırsatlar da bulduk ama son pasları iyi yapamadık. Bazı bölümlerde, baskıya karşılık vermekte yetersiz kaldık. Pozitif işler de yaptı. 2. maçta turu geçmeye çalışacağız. Son golde hatalar benimle başladı. Fabri'ye verdiğim pas yeteri kadar sert değildi, Fabri'yi zor durumda bıraktım."

Babel'in maç sonu açıklamaları;
"Deplasmanda atılan gol tabi ki önemli. 1-0'dan sonra skoru korumak için çok çalıştık. Doğrusunu söylemek gerekirse verdiğimiz pozisyonlar vardı ve şanslıydık. Ancak inanıyoruz ki, rövanşta taraftarımızla birlikte bu turu geçebiliriz. Daha son sözümü söylemedik. Avrupa Ligi maçları tabi ki ligden farklı. Gerginlikten olabilir. Ancak şunu unutmamak lazım. Biz kaybederken de takımız, kazanırken de. Az önce de söyledim. Rövanş için özgüvenimiz yüksek. Ben eminim. Biz bu turu geçeceğiz." 

Talisca maç sonunda şu açıklamaları yaptı:
"Gol bizi rahatlattı. İyi bir dakikada da geldi. 80 dakika maçı tuttuk iyi defans yaptık. Belli bir dakikadan sonra defans yapmak da işe yaramıyor. Bu haftadan sonra ikinci maça hazırlanacağız. Kendi evimizde daha iyi oynadığımızı herkes biliyor.

Son 10 dakikada biraz konsantrasyon kaybı yaşadık. Kendi evimizde taraftarlarımızın baskısını üzerlerinde hissedecekler."