Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Beşiktaşlı futbolcudan flaş Türkiye açıklaması!

Beşiktaşlı futbolcular Aras Özbiliz ve Atiba Hutchinson, İstanbul'da yaşanan bombalı saldırıyı ülkelerinin basınına değerlendirdi.

13.12.2016 14:18

Beşiktaşlı futbolcular günlerdir hem kendi sosyal medya hesaplarından hem de bağladıkları TV ve radyo kanallarından terörü lanetlemeye devam ederken; Aras Özbiliz ile Kanadalı yıldızı Atiba Hutchinson kendilerini arayan ülkesinin basın mensuplarına konuştu.

Yaşanan patlama sonrasında ders niteliğinde ilk cevap Aras Özbiliz'den geldi. Aras, ülkesinde yayın yapanj Armnews kanalında yer alan bir politika programında İstanbul'daki patlama ile ilgili Türkiye'yi suçlayıcı konuşmalar yapılırken telefonla bağlandı.

"Hiçbir korkum yok"
Aras, kanaldan kendisine yöneltilen "Türkiye'de olmaktan korkmuyor musun, ayrılmayı düşünüyor musun?" sorusuna sert bir üslupla şu yanıtı verdi: "Bunlar dünyanın her yerinde yaşanıyor. Paris'te, New York'ta... Yarın Erivan'da da olabilir, Moskova'da da. Yani sizlerin de başına gelebilir. Yapmamız gereken terörün karşısında dimdik ayakta durmak. Ben İstanbul'da mutluyum ve çok güzel bir şehirde yaşıyorum. Tek korkum sakatlığımın daha uzun sürmesi. Bunun dışında hiçbir korkum yok. Olmayacak da!.."

Haber ile ilgili metin girin!.

Atiba da sert cevap verdi
Atiba, ülkesinin basın mensuplarına, "Uzaktan insanların ne yaşadıklarını bilmiyorsunuz, sonra da kendinize göre yorumlar istiyorsunuz. Sizinle konuşmak istemiyorum, çünkü boş konuşuyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
sabır kartal 2 yıl önce
helal olsun size beşikteşlı duruşunu bir kez daha gösterdiniz tüm dünyaya..