Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Beşiktaşlı futbolcu bagajdan çıktı! Bolu'ya böyle gitti...

Ziraat Türkiye Kupası'nda Boluspor'la oynayacağı karşılaşma için kente gelen Beşiktaş'ta Tolga Zengin otobüsün bagajında seyahat etti.

20.12.2016 14:34

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu 3. maçında Beşiktaş, Atatürk Stadyumu'nda bu akşam TFF 1. Lig takımlarından Boluspor ile karşılaşacak. Beşiktaş, saat 20.00'deki karşılaşma için öğle saatlerinde karayoluyla Bolu'ya geldi. Beşiktaş kafilesi, maç saatine kadar konaklayacağı Karacasu Beldesi'ndeki otel önünde siyah-beyazlı taraftarlar tarafından karşılandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Taraftarlar, futbolcularına yoğun ilgi göstererek fotoğraf çektirdi. Tüm futbolcuların otobüsten inmesi ardından Bolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aziz Özçağlar ile bazı taraftarlar, çiçek vermek için kaptan Tolga Zengin'i bekledi. Otobüsün kapıları kapandıktan sonra kaptan Tolga Zengin, otobüs şoförünün dinlendiği bagajdaki yataklı bölümden çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Özçağlar, ayakkabısını giyerek dışarıya çıkan Tolga Zengin'e çiçek verdi. Tolga Zengin, otel önünde kendisine çiçek hediye eden minik bir kız taraftar ile de yakından ilgilenerek fotoğraf çektirdi. Beşiktaş kafilesi, maç saatine kadar otelde dinlenecek. 

Yorumlar | 0
üye profil