Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş Yöneticisi Hüseyin Mican: 3 Yıldızlı Formalar Martta Hazır

Beşiktaş Yöneticisi Hüseyin Mican: 3 Yıldızlı Formalar Martta Hazır

Beşiktaş'ın Kartal Yuvaları'ndan sorumlu yöneticisi Hüseyin Mican, taraftara müjdeyi verdi: "3 yıldızlı formalar martta hazır.

09.10.2016 15:54

Beşiktaş'ın Kartal Yuvaları'ndan sorumlu yöneticisi Hüseyin Mican, kulüp ekonomisine yaptıkları katkı ve hedefleriyle ilgili olarak FANATİK'e özel açıklamalarda bulundu. Siyah-Beyazlılar'ın yeni sezondaki formalarında 3 yıldız olacağına olan inancının tam olduğunu belirten Mican, bu doğrultuda çalışmalarda bulunduklarını söyledi. İşte başarılı yöneticinin sözleri;

"200 BİN FORMA SATTIK"

"Geçen sene ciromuz 65 milyon TL civarındaydı ve 400 bin forma satılmıştı. Bu seneki hedefimiz 100 milyon TL... 500 bin de forma satışı yapmayı planlıyoruz. Bu hedef doğrultusunda da yolumuza devam ediyoruz. Geride bıraktığımız aylar içerisinde Türkiye'nin geçirdiği sıkıntılı döneme rağmen taraftarlarımız kulübümüze destek olmaya devam etti. Bizde sezonlar 1 Haziran'da başlar ve 31 Mayıs'ta biter. Ama olumsuz durumlara rağmen geçen sezonun 4 aylık dönemine göre yüzde 54 büyümemiz var. Yaklaşık 200 bin forma satıldı. Kulübümüz şimdiden büyük bir gelir elde etti."

Yorumlar | 0
üye profil