Beşiktaş, yıldızları bir bir kadrosuna katıyor

Beşiktaş, yıldızları bir bir kadrosuna katıyor

Manchester City’nin yıldızı Nasri ve Porto’nun golcüsü Vincent Aboubakar kiralandı, Caner Erkin Inter’den bonservisiyle alındı. Şenol Güneş’in ısrarla kadrodo görmek istediği Hollandalı savunmacı İndi için de Porto ile pazarlıklar sürüyor. Bu oyuncu da siyah beyazlı formaya çok yakın.

BEŞİKTAŞ üç yıldızın işini bitirdi, yenisi için kolları sıvadı... Uzun süredir transfer çalışmalarını sürdüren siyah beyazlılarda Başkan Fikret Orman ve yönetici Umut Güner, İngiltere’de Manchester City’nin yıldızı Samir Nasri’nin işini bitirdi ve tecrübeli futbolcuyu bir yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı.Alacağı ücret şu an açıklanmayan Fransız oyuncu yeni sezonda Beşiktaş formasıyla boy gösterecek. Bu transferde, siyah beyazlıların Şampiyonlar Ligi’nde oluşu da önemli rol oynadı.

YILLIK ÜCRETİ 3.5 MİLYON EURO
FORVETE de takviye Porto’dan yapıldı... Uzun süredir peşinde koşulan Vincent Aboubakar ile de her konuda anlaşma sağlandı. Beşiktaş, Porto’nun golcüsü Aboubakar’ı 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı.Siyah beyazlılar, Kamerunlu oyuncuya 1 yıl için 3.5 milyon Euro ödeyecek.Ayrıca Porto’ya da 1 yıllık kiralama bedeli olarak 3 milyon Euro verilecek. Aboubakar’ın satın alma opsiyonu ise 10 milyon euro olarak belirlendi.

CANER BEDAVAYA GELDİ
BEŞİKTAŞ’ın dünkü son bombası ise Caner Erkin oldu... Şenol Güneş ve scout ekibinden Gökhan Keskin’in verdiği rapor doğrultusunda çalışmalarını yoğunlaştıran transfer komitesi başkanı Umut Güner, yıldız oyuncu ile 2 yıllığına el sıkıştı. Caner’i İnter’den bonservissiz alan siyah beyazlı kulüp yıldız futbolcuya ise yıllık 2 milyon 300 bin Euro ödeyecek. 

MARTİNS İNDİ İÇİN KİRALIK FORMÜLÜ
BEŞiKTAŞ’ın son hamlesi ise Porto’nun savunma oyuncusu Bruno Martins İndi. Stoper’e takviye şartı koşan Şenol Güneş’in ısrarla istediği Hollandalı için de görüşmeler sürüyor. Bu oyuncu için pazarlıklar önümüzdeki hafta da devam edecek. Siyah beyazlıların İndi’yi de kiralık olarak renklerine katması ve transfer defterini kapatması bekleniyor.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 26/08/2016 01:13:06

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin