Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin rakiplerinin kadroları belli oldu

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin rakiplerinin kadroları belli oldu

Avrupa'daki temsilcilerimiz Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi ve  UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaşacağı rakiplerinin kadroları belli oldu.

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş ve UEFA Avrupa Ligi A Grubu'ndaki temsilcimiz Fenerbahçe'nin rakiplerinin kadroları belli oldu

Beşiktaş'ın rakiplerinin kadroları belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş'ın rakipleri Benfica, Napoli ve Dinamo Kiev, kadrolarını UEFA'ya bildirdi.

Siyah-beyazlılar, B Grubu'nda Portekiz'den Benfica, İtalyan ekibi Napoli ve Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev ile mücadele edecek.

Benfica

Benfica'nın UEFA'ya ilettiği 24 kişilik kadroda şu isimler yer aldı:

Kaleciler: Ederson, Julio Cesar, Paulo Lopes

Defans: Lisandro Lopez, Alejandro Grimaldo, Luisao, Victor Lindelöf, Eliseu, Jardel, Andre Almeida, Nelson Semedo

Orta saha: Ljubomir Fejsa, Andreas Samaris, Andre Horta, Eduardo Salvio, Guillermo Celis

Forvet: Raul Jimenez, Jonas, Kostas Mitroglou, Andre Carillo, Gonçalo Guedes, Pizzi, Franco Cervi, Rafa Silva

Napoli

Napoli'nin UEFA'ya ilettiği 24 kişilik kadroda şu isimler yer aldı:

Kaleciler: Rafael Cabral, Luigi Sepe, Pepe Reina

Defans: Elseid Hysaj, Ivan Strinic, Christian Maggio, Nikola Maksimovic, Vlad Chiricheş, Kalidou Koulibaly, Faouzi Ghoulam, Raul Albiol

Orta saha: Emanuele Giaccherini, Allan, Jorginho, Marek Hamsik, Piotr Zielinski, Marko Rog, Amadou Diawara

Forvet: Jose Callejon, Dries Mertens, Manolo Gabbialdini, Lorenzo Insigne, Roberto Insigne, Arkadiusz Milik

Dinamo Kiev

Dinamo Kiev'in UEFA'ya ilettiği 25 kişilik kadroda şu isimler yer aldı:

Kaleciler: Olexandr Shovkovskiy, Olexandr Rybka, Maxym Koval, Artur Rudko

Defans: Danilo Silva, Antunes, Mykola Morozyuk, Zurab Ochigava, Domagoj Vida, Yevhen Makarenko, Yevhen Selin, Yevhen Khacheridi

Orta saha: Serhiy Sydorchuk, Serhiy Rybalka, Nikita Korzun, Denys Garmash, Oleh Gusev, Derlis Gonzalez, Vitaliy Buyalskiy, Valeriy Fedorchuk, Artem Gromov, Serhiy Myakushko

Forvet: Olexandr Gladkiy, Andriy Yarmolenko, Junior Moraes

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçları 13 Eylül'de TSİ 21.45'te Benfica-Beşiktaş ve Dinamo Kiev-Napoli arasında oynanacak.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakiplerinin kadroları belli oldu

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda Fenerbahçe'nin rakipleri Manchester United, Feyenoord ve Zorya, futbolcu listelerini UEFA'ya bildirdi.

Sarı-lacivertliler ile aynı grupta yer alan İngiltere Premier Lig ekibi Manchester United, UEFA'ya ilettiği 23 kişilik kadroda Alman futbolcu Bastian Schweinsteiger'in ismini bildirmedi. İngiliz ekibinin bu sezon yaptığı sansasyonel transferler Paul Pogba ve Zlatan Ibrahimovic ise listede yer aldı.

Manchester United

Manchester United'ın UEFA'ya bildirdiği 23 kişilik kadro şu şekilde oluştu:

Kaleciler: David de Gea, Sergio Romero, Sam Johnstone

Defans: Eric Bailly, Phil Jones, Marcos Rojo, Chris Smalling, Antonio Valencia, Matteo Darmian

Orta saha: Paul Pogba, Juan Mata, Jesse Lingard, Michael Carrick, Daley Blind, Ashley Young, Ander Herrera, Henrikh Mkhitaryan, Marouane Fellaini, Morgan Schneiderlin

Forvet: Memphis Depay, Zlatan Ibrahimovic, Wayne Rooney, Anthony Martial.

Feyenoord

Hollanda 1. Futbol Ligi takımlarından Feyenoord'un, UEFA'ya verdiği listede bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Dirk Kuyt da yer buldu.

Feyenoord'un UEFA'ya bildirdiği 22 kişilik kadro şu şekilde oluştu:

Kaleciler: Kenneth Vermeer, Warner Hahn, Brad Jones, Par Hansson

Defans: Sven van Beek, Terence Kongolo, Jan-Arie van der Heijden, Lucas Woudenberg, Miguel Nelom, Eric Botteghin

Orta saha: Marko Vejinovic, Karim El Ahmadi, Eljore Elia, Renato Tapia, Simon Gustafson, Jens Toornstra, Emil Hansson

Forvet: Dirk Kuyt, Nicolai Jorgensen, Bilal Başaçıkoğlu, Steven Berghuis, Michiel Kramer.

Zorya

Tarihinde 5. kez Avrupa kupalarında boy gösterecek Ukrayna ekibi Zorya da UEFA'ya 24 kişilik listeyi iletti.

Zorya'nın UEFA'ya bildirdiği 24 kişilik kadro şu şekilde oluştu:

Kaleciler: Oleksii Shevchenko, Oleh Chuvayev, Igor Levchenko

Defans: Artem Sukhotskiy, Mikhail Sivakov, Artem Gordiyenko, Rafael Forster, Grigoriy Yarmash, Yevhen Tkachuk, Yevhen Opanasenko, Vyacheslav Checher, Eduard Sobol

Orta saha: Ihor Chaykovskiy, Mykyta Kamenyuka, Ivan Petriak, Ihor Kharatin, Olexander Karavaev, Zeljko Ljubenovic, Dmytro Grechyshkin

Forvet: Vladyslav Kulach, Jaba Lipartia, Paulo Victor De Menezes Melo, Denys Bezborodko, Emmanuel Bonaventure Dennis.

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda ilk maçlar 15 Eylül'de TSİ 20.00'de Feyenoord-Manchester United, Zorya-Fenerbahçe arasında oynanacak.

HABERE OY VER:
Görüntülenme : 521 Güncelleme Tarihi: 03/09/2016 20:09:30
Yayınlanma Tarihi: 03/09/2016 14:34:09

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

    ×
    Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

    Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.