Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Beşiktaş transferi borsaya bildirdi

Beşiktaş Kulübü, Ersan Gülüm'ü yarım sezonluğuna kiraladığını resmen açıkladı.

26.01.2017 16:12

Beşiktaş Kulübü, eski futbolcusu Ersan Adem Gülüm'ün geçici transfer konusunda kulübüyle ve kendisiyle anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Altı yıl formasını giydiği Beşiktaş'tan geçtiğimiz sezon ortasında Çin ekiplerinden Hebei China Fortune’a transfer olan Ersan Gülüm yuvaya döndü. Siyah-beyazlı kulüp Ersan'ın transferi için kulübü ve oyuncu ile anlaşma sağlandığını duyurdu. Anlaşmaya göre Ersan'ı kiralık olarak kadrosuna katan Beşiktaş, Çin ekibine herhangi bir ücret ödemeyecek.

Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklama şöyle;
"Ersan Adem Gülüm'ün geçici transferi konusunda kulübü ve kendisiyle anlaşmaya varılmıştır.Hebei China kulübüne kiralama bedeli ödenmeyecektir.Oyuncuya 2016-2017 Sezonu için 400.000 AVRO garanti ücret ödenecektir.Ayrıca puan başı ücret ödenmeyecektir. Ersan Gülüm: "Takıma katkı sağlamaya geldim" Beşiktaş'ın kadrosuna kattığı eski oyuncusu Ersan Adem Gülüm, "Beşiktaş takımında nasıl oynayacağını, nasıl kazanacağını bilen tecrübeli oyuncular var. Ben takıma hem saha içi hem de saha dışında katkı vereceğim" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Beşiktaş'ın Çin'in Hebei China Fortune'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Ersan Gülüm, hedefini açıkladı. Siyah-beyazlı takımdan geçen yıl bu zamanlar ayrıldığını hatırlatan Ersan, "Takımı 41 puanda bırakmıştım. Döndüğümde takım yine 41 puanda. Bu bir şeyleri anlatıyor sanırım. Beşiktaş takımında nasıl oynayacağını, nasıl kazanacağını bilen tecrübeli oyuncular var. Ben takıma hem saha içi hem de saha dışında katkı vereceğim. Oynamadığım zaman içimdeki hırsı arkadaşlarıma aktaracağım. Beşiktaş sevdasını insan içinden hiçbir zaman çıkartamaz. Ayrıldıktan sonra da yakından takip ettim Beşiktaş’ı. Altı yılımı verdim Beşiktaş’a, ayrılmak çok zordu. Arkadaşlarımla sürekli temas halindeydim. Sanki bir tatile gittim ve şimdi döndüm. Takım bu performansını devam ettirirse inşallah sezon sonu şampiyon olacak. Hoca bana görev verirse çıkıp görevimi yapacağım. Takıma katkı sağlamaya geldim. Motive anlamında takımı destekleyeceğim. Hoca hazır olduğumu düşünüp görev verdiğinde çıkıp oynayacağım" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil