Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tolga Zengin neden üçlü çektirmedi?

Tolga Zengin neden üçlü çektirmedi?

Tolga Zengin, Konya’dan dönerken, “Maçtan sonra niye üçlü çektirmediniz?” diye soran taraftarlara ilginç bir yanıt verdi.

30.12.2014 09:54

Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin, Torku Konyaspor deplasmanından dönerken, siyah-beyazlı taraftarlarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yaptığı kritik kurtarışlarla galibiyette çok büyük pay sahibi olan başarılı kaleci, taraftarlara sezon sonu için üçlü çektirme sözü verdi.Tolga, siyah-beyazlıların, “Torku Konyaspor maçından sonra neden üçlü çektirmediniz?” sorusu karşında, “Bizlere bu sezon stadını açan Konya’da bunu yapmamız doğru olmazdı. Zaten Olcay Şahan maçtan sonra gerekenleri söyledi” açıklamasını yaptı. Taraftarlar bunun üzerine, “O zaman Galatasaray derbisini kazanırsak senden üçlü bekliyoruz” derken, Tolga, “Takımda üçlü çektirecek çok adam var!” karşılığını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!. Derbiden sonra yokTecrübeli file bekçisi, siyah-beyazlı taraftarların ısrarları karşısında çarpıcı ifadeler kullandı. Siyah-beyazlı kaleci, “Derbiden sonra değil ama size söz veriyorum sezon sonunda şampiyon olursak saha ortasında üçlüyü ben çektireceğim” diye konuştu.
Yorumlar | 0
üye profil