Beşiktaş taraftarından çılgın 'Talisca' kampanyası!

Beşiktaş taraftarından çılgın 'Talisca' kampanyası!

Beşiktaş taraftarı Brezilyalı futbolcu Talisca'nın bonservisinin alınabilmesi için kampanya başlattı!

Beşiktaş'ın Benfica'dan 2 yıllığına kiraladığı Brezilyalı yıldız Talisca'nın bonservisinin alınması için siyah-beyazlı taraftarlar kolları sıvayarak ilginç bir kampanyaya imza attı.

Bir taraftar, Beşiktaş Kulübü hesabına Talisca'nın bonservisinin alınması için 50 TL para yatırırken, dekontun fotoğrafı paylaşıldı. Sosyal medyada kısa süre içerisinde "#Taliscayıalıyoruz" hashtagi ile de etkileşim büyüdü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kulübe para gönderen taraftarlar çoğunlukla, "Haydi beyler pamuk eller cebe. Hepimize görev düşüyor" ifadelerini kullandı

Portekiz'de Benfica maçında attığı frikikle yıldızlaşan 22 yaşındaki oyuncu, Akhisar maçındaki futboluyla da kısa zamanda taraftarın ilgisini çekerek gönüllerde taht kurdu.

Serbest kalma bedeli 25 milyon Euro
Yıldız futbolcu geçtiğimiz günlerde, "En iyi futbol oynadıktan sonra artık Başkan Fikret Orman da bir güzellik yapar! Benim için Benfica'ya ödemeyi düşündüğü bonservisi biraz daha arttırırsa bu iş olur" demişti.

Bonservisinin 25 milyon euro olduğu iddia edilen Anderson Souza Conceição'nun (Talisca) Beşiktaş'ta 30 Haziran 2018'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Benfica'da ise 2019'da bitecek.

Görüntülenme : 1654 Güncelleme Tarihi: 20/09/2016 10:05:44
Yayınlanma Tarihi: 19/09/2016 21:35:57

Haber Yorumları (1)

500
  • haha
    1 yıl önce
    25 milyon euro mu 1 milyon euro toplayabilir mi acaba

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin