Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş taraftarına kötü haber

Beşiktaş taraftarına kötü haber

Beşiktaş-Galatasaray derbisinde yaşananlardan dolayı siyah-beyazlı taraftara kötü haber gelebilir...

25.09.2016 16:03

Dün akşam 5 yıl aradan sonra bir ilk yaşandı ve derbide iki takım taraftarları da stadyumda yer alarak karşılaşmayı birlikte izlemişti.

Karşılaşma öncesi ve esnasında Beşiktaş, taraftarının çirkin ve kötü tezahürat ile sahaya yabancı madde atılması nedeniyle PFDK'ya ( Profesyonel Futbol Disiplin kurulu) sevkediliyor.

Seyirci yasağı gelebilir!
Maçın gözlemcisi Engin Kurt, temsilcler Berk özberk, Göksel Topaloğlu ve Sururi Saydam'ın raporlarıyla Beşiktaş'ı PFDK'ya sevketmeye hazırlanıyor. Beşiktaş'ın PFDK'ya sevkdilmesindeki sebep ise taraftarların yapmış olduğu kötü ve çirkin tezahürat ile sahaya yabancı maddenin atılması.

PFDK, Siyah-Beyazlı kulübe tribün cezası verirse, Galatasaray maçını ceza alan tribünden izleyen taraftarlar takımlarını Antalyaspor maçında Vodafone Arena'dan destekleyemecek.

Galatasaray taraftarı Vodafone Arena'ya zarar verdi
Öte yandan Galatasaraylı taraftarlar büyük güvenlik önlemleriyle stadyuma giriş yaptı. Maç esnasında ve sonunda Sarı-Kırmızılı taraftarların stadyum koltuklarını söktükleri ve kırdıkları  fotoğraflara yansıdı. Galatasaraylı taraftarların ayrıca Vodafone Arena'da bulunan tuvaletlere de zarar verdiği ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil