Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Beşiktaş'tan sürpriz transfer atağı!

Takıma yapılan takviyelerin ardından golcü transferinden vazgeçtiklerini açıklayan Beşiktaş yönetimi sürpriz transfere imza atıyor...

18.01.2017 13:14

Beşiktaş yönetimi Ryan Babel ve Matej Mitrovic takviyelerinin ardından santrfor transferi yapmayacakları konusunda bir açıklama yapmıştı. Siyah-beyazlı yönetim transfer konusunda geri adım attı.

Beşiktaş'ta daha önce gündeme gelmesine karşın transferine yönelik herhangi bir somut adım atılamayan Fernando Torres için yönetim harekete geçti. Sürpriz bir hamle yapan başkan Fikret Orman, Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo ile görüşme gerçekleştirdi.

Bedelsiz olarak gelebilir!
Fernando Torres ile ilgilendiklerini ve düşük bir fiyata transfer etmek istediklerini söyleyen Orman’a Cerezo, “Bize bedava geldi. Şu anda fazla şans da bulamıyor. Alacaklarına karşılık size bedelsiz satabiliriz. Siz oyuncuyu ikna edin yeter” karşılığını verdi.

Bu görüşmede iki kulüp başkanı Fernando Torres’in bedelsiz Beşiktaş’a verilmesi konusunda el sıkıştı.   Daha sonra Torres ile görüşen başkan Fikret Orman ve yönetici arkadaşları 33 yaşındaki golcüye 2 milyon Euro’ya yakın bir ücret teklif etti.

Terör saldırıları düşündürüyor
Türkiye’ye gelip gelmeme konusunda kararsız olan Torres’in özellikle yaşanan terör saldırıları nedeniyle kafasının karışık olduğu belirtildi.

Düşünmek için zaman isteyen tecrübeli golcü, “Evet” derse Siyah-Beyazlılar, flaş bir transfere imza atacak.

Ya Torres ya hiç!
Ancak olumsuz bir durum halinde ise Beşiktaş yönetimi forvet transferini kapatacak, başka isme yönelmeyecek.

Fernando Torres; Atletico Madrid dışında kariyerinde Liverpool, Chelsea ve Milan gibi dev takımlarda oynadı.

Yorumlar | 0
üye profil