Beşiktaş'tan sakatlık açıklaması

Beşiktaş, Udinese ile dün oynanan hazırlık maçı sonrası sakatlanarak oyundan çıkan Gary Medel ve Burak Yılmaz ile ilgili açıklama yaptı. Beşiktaş öte yandan daha önceden sakatlığı bulunan Gökhan Gönül'ün durumuyla ilgili de bilgilendiremede bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 03.08.2019 15:27
Değiştirme Tarihi: 03.08.2019 15:27
Beşiktaş'tan sakatlık açıklaması

İşte Beşiktaş'tan yapılan açıklama

Futbol Takımımızın Udinese ile dün oynadığı hazırlık maçının ikinci yarısında sağ ayak dış kısmına darbe alan ve oyundan çıkan futbolcumuz Burak Yılmaz’ın yapılan muayene ve çekilen film sonucuna göre 5. ayak (metatars) tarak kemiğinde küçük bir çatlak oluştuğu görülmüş, oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Siyah-beyazlılarımızın Udinese ile oynadığı hazırlık maçının ilk yarısının sonlarına doğru ayağı çime takılan ve kasık bölgesinde zorlanma hisseden Gary Medel’in tedavisine başlanmıştır. Gerekli görülmesi halinde 5 Ağustos Pazartesi günü MR çekilecektir.

Ekibimizin A. Larisas ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan futbolcumuz Gökhan Gönül’ün el 4. tarak (metakarp) kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Oyuncumuz 5 Ağustos Pazartesi günü ameliyat edilecektir. Gökhan Gönül, ameliyat sonrası koruyucu özel bir alçı ile takımla birlikte çalışmalara devam edecektir.