Beşiktaş'tan gidecek isimler belli oldu!

Beşiktaş'ta sezon sonu gidecek futbolcular belli olurken; kimi isim için de gelecek teklifler değerlendirilecek. Öte yandan teknik adam Sergen Yalçın'ın yeni kadroda görmek istediği isimler de var.

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2020 13:12
Değiştirme Tarihi: 14.06.2020 13:12
Beşiktaş'tan gidecek isimler belli oldu!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, yeni sezonda kimlerle yola devam edeceğinin planlarını yapmaya devam ediyor. Öte yandan siyah-beyazlı klüpten gidecek futbolcular da belli oldu. Rebocho, Diaby ve Elneny Beşiktaş'a veda edecek; Ljajic, Vida, Douglas ve Lens için de gelecek teklifler değerlendirilecek.

Beşiktaş yönetimi, yeni sezonda ekonomik isimlerle oynamakta kararlı. Yönetim, Türkiye piyasasındaki ekonomik ve gelecek vaat eden isimleri kadrosuna katmak istiyor. Öncelikle kiralık olarak forma giyen Boateng'i elde tutmak isteyen yönetim, futbolcuyla görüşerek kararını açıklayacak. 

GÖKHAN VE CANER'E NE OLACAK?

Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in de siyah beyazlı klüple sözleşmesi bitecek. Ancak bu iki isimle ilgili netleşen bir durum henüz yok. Ayrıca Sergen Yalçın, Rıdvan'la da yola devam etmek istiyor. Öte yandan Yalçın, kaleci Ersin, Kartal Kayra Yılmaz ve Güven Yalçın konusunda da yönetimden sabır gösterilmesini istedi. Çünkü bu oyunculardan çok umutlu. Gökhan Töre ve N'Sakala da Sergen Yalçın'ın istediği isimlerden. (İHA)