Beşiktaş'tan gece yarısı bombaları!

Beşiktaş'tan gece yarısı bombaları!

Beşiktaş transfer bombalarını patlattı, Manchester City'den Samir Nasri ile Porto'dan Vincent Aboubakar'ı bir yıllığına kiraladı.

Beşiktaş transferin son günlerinde oldukça yoğun çalışmalar yapıyor. Siyah-beyazlılar hem Portekiz'de, hem de İngiltere'de sürdürdüğü çalışmalarda mutlu sona ulaştı ve Porto'dan Vincent Aboubakar ile Manchester City'den Samir Nasri'yi bir yıllığına kiraladı.

Samir Nasri'nin yıllık 6.5 milyon euro olan ücretinin paylaşımı konusunda Manchester City ile pazarlık halinde olan siyah-beyazlılar, İngiliz kulübünün, oyuncunun ücretinin önemli bir bölümünü ödemeyi kabul etmesi sonrası anlaşmayı sağladı.

Siyah-beyazlılar forvet transferinde de önemli bir adım attı ve Vincent Aboubakar için Porto Kulübü'nü kiralama konusunda ikna eti. Aboubakar da, Samir Nasri gibi Beşiktaş'ta bir yıllığına kiralık olarak oynayacak.

Tıpkı Nasri'de olduğu gibi Kamerunlu golcünün de sözleşme detaylarının hazırlandığı bildirildi. Her iki futbolcunun kendileri ve kulüpleri ile sözlü olarak yapılan anlaşmaların gün içinde resmiyete dökülerek KAP'a bildirilmesi bekleniyor.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 25/08/2016 04:19:29

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin