Beşiktaş'tan Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ün sağlık durumlarıyla ilgili son dakika açıklaması

Beşiktaş, Kasımpaşa maçında sakatlanarak oyundan çıkan futbolcuları Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ün sağlık durumlarıyla ilgili son dakika açıklamasında bulundu. Peki Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ün sağlık durumları nasıl? 

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2020 16:33
Değiştirme Tarihi: 10.07.2020 16:33
Beşiktaş'tan Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ün sağlık durumlarıyla ilgili son dakika açıklaması

Sahasında konuk ettiği Kasımpaşa'yı 3-2 yenen Beşiktaş'ta Gökhan Gönül ve Burak Yılmaz sakatlanmıştı. Kulüpten bugün sakatlıklara ilişkin resmi bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada Burak Yılmaz'ın baldır arka adalesinde hafif orta düzey zorlanma, Gökhan Gönül'ün ise sağ dizinde doku zedelenmesi tespit edildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İki yıldızın kalan haftalardaki maçlarda forma giymelerinin düşük ihtimal olduğu öne sürüldü.

İşte yapılan açıklama

"Futbol Takımımızın Süper Lig’in 31. haftasında Vodafone Park’ta Kasımpaşa ile oynadığı müsabakada, sağ alt baldırında ağrı hissettiği için oyundan çıkan Burak Yılmaz ile sağ dizine aldığı darbe sonrası oyuna devam edemeyen Gökhan Gönül, bugün Acıbadem Hastanesi’nde MR görüntülemesinden geçmiş, yapılan görüntüleme neticesinde, Burak Yılmaz’ın baldır arka adalesinde (soleus) hafif-orta düzey zorlanma, Gökhan Gönül’ün sağ dizinde künt darbeye bağlı doku zedelenmesi tespit edilmiştir."