Beşiktaş'tan Ahmet Nur Çebi için teşekkür mesajı!

Beşiktaş Kulübü, geçtimiz günlerde koronavirüs kapan Başkan Ahmet Nur Çebi için teşekkür mesajı yayınlandı. son koronavirüs testinde sonuçları negatif çıkan Ahmet Nur Çebi'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 14:57
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 14:57
Beşiktaş'tan Ahmet Nur Çebi için teşekkür mesajı!

Beşiktaş'tan başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere, koronavirüse yakalanan Ahmet Nur Çebi'yi unutmayan tüm herkes için teşekkür mesajı yayınlandı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

"Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu ile Süper Lig kulüplerinin başkanlarına, kulübümüzün kurul başkanları ve üyelerine, genel kurul üyelerimize, tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz."