Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'tan 2 bomba birden!

Beşiktaş'tan 2 bomba birden!

Beşiktaş Kulübü, bir süredir transfer gündeminde olan Samir Nasri ve Aboubakar'ı bir yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı.

25.08.2016 10:55

Beşiktaş transferin son günlerinde oldukça yoğun çalışmalar yapıyor. Siyah Beyazlılar hem Portekiz'de hem de İngiltere'de sürdürdüğü çalışmalarda mutlu sona ulaştı ve Porto'dan Aboubakar ile Manchester City'den Samir Nasri'yi bir yıllığına kiraladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Samir Nasri'nin yıllık 6.5 milyon Euro olan ücretinin paylaşımı konusunda Manchester City ile pazarlık halinde olan Siyah Beyazlılar, İngiliz kulübünün, oyuncunun ücretinin önemli bir bölümünü ödemeyi kabul etmesi sonrası anlaşmayı sağladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Porto ikna oldu
Siyah Beyazlılar forvet transferinde de önemli bir adım attı ve Vincent Aboubakar için Porto kulübünü kiralama konusunda ikna eti. Aboubakar da, Samir Nasri gibi Beşiktaş'ta bir yıllığına kiralık olarak oynayacak. Tıpkı Nasri'de olduğu gibi Kamerunlu golcünün de sözleşme detaylarının hazırlandığı bildirildi. Her iki futbolcunun kendileri ve kulüpleri ile sözlü olarak yapılan anlaşmaların gün içinde resmiyete dökülerek KAP'a bildirilmesi bekleniyor.

Yorumlar | 6
üye profil
Kaya Mican 2 yıl önce
Yeni Pascal Ebubekirrrrrrr!
Erdal Gürel 2 yıl önce
İş yapmaz Nasri fln ayağına vurup kırarlar ilk maçında
Nevzat Sancaklı 2 yıl önce
Bonservis vermemeye yemin etmiş başkan
Didem Şen 2 yıl önce
Kiralık katiller iş başında :)))
Aysel Nasıroğlu 2 yıl önce
Kesin şampiyonuz ligin zevki kalmadı :)
Cihan Türüt 2 yıl önce
Yürü be Fikret başkan kim tutar seni