Beşiktaş'ta sakatlık şoku!

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, midesinden yaşadığı rahatsızlıktan dolayı bugün gerçekleştirilen idmana katılmadı. Siyah-Beyazlılar'ın gerçekleştirdiği idmanda bir tatsız olay daha yaşandı. Tolgay Arslan sakatlanarak idmanı yarıda kesti.

Vodafone Arena'nın ilk derbisinde Galatasaray ile karşılaşacak olan Beşiktaş, hazırlıklarına başlarken, mide rahatsızlığı geçiren Quaresma, idmana katılmadı. 

Antrenman başlamadan saha ortasında sohbet eden futbolcuların oldukça neşeli olduğu görülürkenCaner, Necip, Gökhan Gönül, Cenk Tosun birbirleri ile sürekli şakalaştılar.

Takım toplantısı ile başlayan idman koşu ve pas oyunları ile devam etti. Taktik çalışmanın yapıldığı bölümde paslaşmaya dayalı kalecisiz ve minik kaleli maç ile antrenmanın ilk bölümü tamamlandı. İkinci bölümde kenar ortaları ve şut çalışması yapan futbolcular dar alanda oynanan çift kale maç ile idmanı tamamladı. 

Tolgay Arslan sakatlandı 

Çift kale maçın sonlarında, karşılaşmada oynayan yardımcı antrenör Tamer Tuna ile çarpışan Tolgay Arslan'ın yüzü kanlar içinde kaldı. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi saha içinde yapılan Tolgay'ın kaşlarının açıldığı ve dikiş atıldığı açıklandı. 

UEFA 10 oyuncuya doping testi 

Beşiktaşlı futbolcular, antrenman öncesi UEFA yetkilileri tarafından doping testine tabi tutuldu. 10 futbolcuya doping testi yapılmasının, UEFA'nın Şampiyonlar Ligi'ne katılan takımlara uyguladığı standart prosedür olduğu belirtildi. 

Doğum günü sürprizi 

Beşiktaş antrenmanında Oğuzhan Özyakup'un özel ziyaretçileri vardı. Özel bir futbol okulundan gelen küçük öğrenciler pankart açarak Oğuzhan'ın doğum gününü kutladı. Çocuklarla bir araya gelen Oğuzhan, onlara teşekkür ederek fotoğraf çektirdi. 

Beşiktaş, Galatasaray derbisinin hazırlıklarına yarın sabah yapacağı antrenman ile devam edecek.

Yorumlar | 0
üye profil